1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: zaniepokojona - komentarze
asereT

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 09:43   Temat: zaniepokojona - komentarze
zaniepokojona napisał/a:
Chłopak mi powtarza abym nie myślała o tym tak intensywnie bo to przecież starszy człowiek i każdy z nas kiedyś skończy podobnie ale jakoś nie specjalnie te słowa do mnie trafiają.

Witam -zaniepokojona.
Masz rację, że do Ciebie nie trafiają słowa Twego chłopaka. Do mnie też by nie trafiały, ani "docierały".
Jest takie stare polskie powiedzenie - "Kogo nie boli - temu powoli" Widać Jego rodziny, a tym samym i Jego nie spotkało takie zdarzenie, czyli nikt poważnie nie chorował i nie choruje i nigdy nie miał powodu by martwić się chorymi, albo jest taki bezduszny, wpatrzony tylko w siebie i w to co jest "tu i teraz"
Skoro uważa że człowiek po 60 l- ce to już staruszek, i "musi odejść" by co?? zrobić miejsce młodym??? by miał więcej miejsca dla siebie???
Mój mąż niedługo skończy 65 lat i co?? mam go pozostawić sam na sam z raczyskiem?? Nie jestem z nim, wspieram, odwiedzam lekarzy..by był ze mną i wśród rodziny jak najdłużej..
Widać po Twych postach, że jesteś dobrym człowiekiem, współczującą i kochającą córką..wspieraj ojca radosną obecnością dobrym słowem, gestem i jeśli możesz przebywaj z nim jak najwięcej... dopytuj lekarzy..i trzymaj rękę na "pulsie" aby ojcu było lżej znosić swą chorobę..
A chłopakowi powiedz, że nie każdy kończy podobnie, czy jednakowo - każdy żyje inaczej i "kończy inaczej" Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group