1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
asia19

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-15, 23:56   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Nie sugerujcie się opiniami o szpitalu i opiece w nim, tylko sprawdźcie dokładnie, kto będzie Tatą się zajmował - myślę, że lekarz kierujący z waszego miasta powinien mieć taką wiedzę. Przy tak poważnej operacji doświadczenie chirurga jest na wagę złota, a liczba przeprowadzonych podobnych operacji wydaje mi się być podstawą do podjęcia decyzji, którą placówkę wybrać. Widzę po wpisach na forum, że pacjenci i ich bliscy decydują się na wybór szpitala w najbliższej okolicy i wcale się temu nie dziwię - duże koszta dojazdu, potrzeba "trzymania się razem", czy wreszcie chęć rozpoczęcia leczenia i wiara w lekarzy. To wiele. Ale najważniejsze jest zdrowie pacjenta i to, w jakie konkretnie ręce się oddaje. Dobrze Wam radzę. W sumie to piszę chirurga, ale nie macie kompletu badań, przede wszystkim tomografii, więc nie wiadomo, jakie leczenie zostanie obrane.
Co do powagi sytuacji - mniej więcej 2 lata temu byliśmy w identycznym miejscu, choć być może już jakaś konsultacja była za nami. Wizyty u lekarzy, którzy nie chcieli robić złudnych nadziei, szczere i dosadne ujęcie naszej sytuacji nie było zbyt optymistyczne. Nadzieja jednak umiera ostatnia i myślę, że bez kompletu badań nie można się załamywać, tylko trzeba działać.
Życzę dużo siły w tym trudnym czasie!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group