1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
asia19

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 35326

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-28, 22:22   Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
Jedno jest pewne - powinniście działać. Mama cierpi, więc trzeba jej pomóc. Lekarz rodzinny Wam nie pomoże. Jakiekolwiek są rokowania - trzeba Mamie pomóc. Nie mam pojęcia niestety, jakie są terminy na chwilę obecną.
  Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
asia19

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 35326

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-27, 03:35   Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
qume napisał/a:
[...] (całość posta #8)


Jesteście pewni, że objawy daje woreczek żółciowy (albo tylko czy głównie woreczek)? W jakim szpitalu mama była konsultowana? Jeśli macie podejrzenie nowotworu to radziłabym się udać do centrum onkologii bądź ośrodka, który ma duże doświadczenie w leczeniu onkologicznym. Radziłabym unikać oddziałów onkologicznych i chirurgicznych w szpitalach typowo powiatowych, bo tam lekarze nie posiadają takiego doświadczenia, jak w przypadku większych ośrodków ze specjalizacjami w konkretnych nowotworach. Prywatna klinika - pytanie po co?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-05-27, 04:45 ]
Asiu, nie cytuj całości poprzedzającego posta (szczególnie tak dużego !) co niepotrzebnie zaśmieca wątek i zaciemnia obraz dyskusji (skorygowałem).

  Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
asia19

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 35326

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-26, 21:06   Temat: Rak wątroby - dowiedziałem się wczoraj - proszę o porady
Musisz Mamę uświadomić, że bez wiedzy, z czym walczycie to będziecie mieli tak naprawdę jeszcze 'gorszy wyrok', o ile można różnicować poziom cierpienia w przypadku raka. Chodzi o to, że tylko biopsja i wykonanie przedstawionych przez absenteeism badań dodatkowych, pozwoli na podjęcie efektywnego leczenia - dostosowanego do sytuacji i choroby u Mamy. Mama jest przestraszona, więc to Ty musisz wszystkiego pilnować - wyników, konsultacji, leczenia. I tak jak napisała tam-tam-taram, macie prawo do wszystkich wyników, tzn. Mama i osoba upoważniona do uzyskiwania informacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group