1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-30, 14:47   Temat: atthedisco - komentarze
Dziękuję bardzo! :mrgreen:
  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-21, 20:40   Temat: atthedisco - komentarze
oj potrafię i to bardzo, podczas czekania na Tate w szpitalu miałam chyba ciśnienie 300/300 chociaż to nie możliwe ale tak się czułam .. parę razy miałam ochotę zwymiotować.. usiadłam na podłodze i zaczęłam się kiwać do przodu i do tyłu, płacząc jak dziecko .. siostra nie wiedziała jak mnie uspokoić, szwagier mnie przytulał .. a kiedy dowiedzieliśmy się że lekarz już schodzi na dół to czułam ze zraz mnie wyniosą z tego szpitala .. nie życzę takich emocji nikomu, takiego płaczu, lęku, bólu wewnętrznego.. czuje jednak ze wygraliśmy trochę ..
Dziękuję Wszystkim za wsparcie ..

więcej tutaj :

http://www.forum-onkologi...62,75.htm#85935
  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 22:06   Temat: atthedisco - komentarze
Moje zdenerwowanie osiągnęło właśnie apogeum .. Tata zadzwonił że jednak prześwietlenia płuc nie będzie miał robionego.. rano dostanie kroplówkę, będzie miał badanie tarczycy, prześwietlenie płuc i jeszcze ma się wykąpać .. a podobno już o 9 rano ma być brany na operację w zależności od tego czy badanie tarczycy wyjdzie dobrze .. po prostu brak słów ..
  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 21:47   Temat: atthedisco - komentarze
Nie potrafię panować nad myślami .. jestem wieczna pesymistką, wszystko widzę w najgorszym świetle .. nie potrafię myśleć o tym że za parę lat Tata zobaczy moje dzieci .. a ja mam dopiero 18 lat, nie jestem gotowa na to aby coś się teraz stało .. czuję się pusta w środku, jakby wszystko ze mnie wyparowało .. czuję się jak we śni .. nie rozumiem czemu to spotkało akurat mojego Kochanego Tatę .. Tyle ludzi zabija, gwałci, i żyją, są zdrowi mimo że resztę życia spędzą w więzieniu .. tacy ludzie powinni chorować a nie Ci którzy maja plany, kochające rodziny ..
  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 20:46   Temat: atthedisco - komentarze
nie mam juz siły na nic po prostu, na życie .. jak pomyślę że ta wstrętna choroba weźmie mi Tate .. to sama mam ochotę sobie coś zrobić..
  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-09, 21:19   Temat: atthedisco - komentarze
Hm, dzisiaj był Ksiądz .. Dał Mamie i Tacie namaszczenie i hm, Tata z Mama lepiej się czują po tym .. Tata mówił że czuję się lżej .. po wyjściu Księdza ktoś zapukał 3 razy do drzwi .. tata otworzył drzwi ale nikogo tam nie było .. Dziwne .. Pomyślałam że po wizycie Księdza jakoś nie wiem, może to głupie .. Jezus zawitał do naszego domu, do naszej rodziny ..
To była moja pierwsza myśl po tym .. Nie jestem zbyt wierzącą osoba, zbyt wiele w moim życiu się wydarzyło abym wierzyła tak mocno .. Ale jednak, to pukanie mnie "uderzyło" ..
Albo może to znak czegoś innego ..

  Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-09, 14:46   Temat: atthedisco - komentarze
Witam ponownie :)
Mam nadzieje że Wy wszyscy tutaj macie się dobrze, ja w sumie też ale okropnie boje się tej niedzieli.. Najbardziej chyba tych wyników badań Taty które będzie miał robione od niedzieli..
Może to dziwne, ale Tata był wczoraj w kościele i poprosił księdza o namaszczenie chorych .. Pytałam księdza w szkole i to normalne przy poważnych chorobach, operacjach itp
Boje się jednak ze te dwa tygodnie które dalej mijają w oczekiwaniu na przyjecie taty do szpitala były takim jakby darem abyśmy się sobą cieszyli aż do wyników badań .. Wiem, to dziwne.. ale doszukuję się we wszystkim drugiego dna.. Przepraszam ze tutaj o tym pisze, ale wszyscy mają już dość mojego pesymistycznego nastawienia ..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group