1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
atthedisco

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 24985

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-25, 23:59   Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
Mój Tata również nie chciał jeśc, bał sie wymiotów, nudnosci itd Płacz, krzyk nic nie dawały.. Prawde mowiąc nie da sie tego odróżnic.. Siostry z Mama podawały do ostatnich chwil Tacie coś do jedzenia, potem juz mówił zeby dam Mu spokoj.. ale człowiek na nadzieje do samego końca..

Może sprobujcie podawac Megalie - środek na apetyt.
  Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
atthedisco

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 24985

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-26, 20:27   Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
dr Wydmański jest bardzo dobrym lekarzem, ja nie miałam z nim do czynienia, lecz poznała kobietę która miała. W piątek miała u niego wizytę prywatnie, a w poniedziałek już została przyjęta do Gliwic na oddział w celu wykonania badań.. Warto zadzwonić, lecz z Łodzi to kawałek ..
  Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
atthedisco

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 24985

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-25, 19:26   Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
Ja mogę Ci polecić prof. dr hab. n. med. Pawła Lampe i dr hab. n. med. Jerzego Wydmańskiego. Oboje przyjmują prywatnie w Katowicach i innych miastach. Dr Lampe operuje chyba w Katowicach na Ligocie a Wydmański w Gliwicach, polecam także Dr Jarosława Słotę który przyjmuje prywatnie w klinice Jednego Dnia w Katowicach - operował mojego Tate i wszystko było i jest w porządku (lecz mój Tata miał wycinany żołądek).
Podaje Ci tylko lekarz ze Śląska ponieważ tych jestem pewna, z innych woj. niestety nie znam lekarzy..
Lepiej iść na wizytę u onkologa prywatnie który da skierowanie do szpitala. Poszukaj na stronach które podałam Ci wyżej chirurga i onkologa - chirurg wytnie to dziadostwo, a onkolog poprowadzi dalej leczenie lub zaleci leczenie przedoperacyjne lub paliatywne.
I hm, jeśli byłam w Koperniku, w łodzi to tam powinni Was kierować dalej.. to że jeden lekarz powie że guz jest nieoperacyjny nie świadczy że inny lekarz nie podejmie się operacji.
Szukaj, i jeszcze raz szukaj, i dzwoń.
  Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
atthedisco

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 24985

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-24, 21:30   Temat: Poleććie proszę dobrego torakochirurga/onkologa
zgadzam sie z asia19, to się w głowie po prostu nie mieści!
po pierwsze musicie znaleźć dobrego chirurga aby to wszystko naprawić! trzeba wyciąć to cholerstwo (niektórzy chirurdzy przyjmują prywatnie, a po ok. tygodniu zapraszają na oddział w szpitalu w którym na co dzień pracują, i tam odbywają się wszystkie badania)

po drugie poproście lekarza rodzinnego o skierowanie na usg jamy brzusznej i jeśli może to prześwietlenie płuc.

po trzecie, szukajcie onkologa które Was pokieruje na dalsze badania, do onkologa nie potrzebne jest skierowanie także teraz pozostaje walczyć o terminy.

szybka TK możliwa jest prywatnie, lecz jest to duży koszt..


W Łodzi powinnaś znaleźć kogoś dobrego, ale jak chcesz to szukaj tu :

Łódź Chirurg - ZnanyLekarz.pl

Łódź Onkolog - ZnanyLekarz.pl
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group