1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
balagan

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12463

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-01, 20:30   Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
Saro uważam, że właśnie choroba jest Twoim usprawiedliwieniem. I co z tego, że płakałaś, szlochałaś itp. W jakiś sposób choroba zmieniła Twoje życie, myślenie.
Nie obwiniaj siebie za to rozstanie.
Proszę Ciebie teraz myśl tylko o sobie, o tym aby kumulować siły do kolejnej bitwy. Nie wiesz jeszcze ile pięknych chwil przed Tobą jeszcze.
Ja w obliczu mojej osobistej tragedii jaką była śmierć mojej Mamy też pozostałam sama i co z tego, że mam męża, który mnie nie rozumie? Ale po 10 miesiącach zrozumiałam tylko ja sama mogę sobie pomóc.
Uściski dla Ciebie ::thnx::
  Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
balagan

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12463

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-30, 15:10   Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
Witaj Saro!
Jak sama napisałaś wygrałaś bitwę. Może przed Tobą kolejne bitwy, które musisz wygrać.



Nie możesz pozbawiać się nadziei na lepsze czasy dla Ciebie. Czujesz się samotna, porzucona i jeszcze walcząca z chorobą. Osoba która Ciebie zostawiła w takiej sytuacji nie warta jest Twoich łez. Postaraj się znaleźć dla siebie jakieś światełko nadziei i radości.
Wiem, że łatwo dawać rady. Wiem z własnego doświadczenia, że jeżeli sama sobie nie poradzisz nikt nie jest w stanie Tobie pomóc. Ja mam trochę inną sytuację ale na własne życzenie odsunęłam się od tzw. przyjaciół. Może za dużo oczekiwałam - nie wiem?
Życzę Tobie aby zagościł w Tobie promyczek nadziei na lepsze jutro
|przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group