1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wnęki płuca lewego
banialuka

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 25291

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-14, 16:05   Temat: Guz wnęki płuca lewego
sledzik, tak szczerze powiedziawszy to nie widziłam wyniku bronchoskopu na którym by było podejrzenie, raczej bedzie to wynik albo w tę albo w te stronę, czyli albo bedą komórki rakowe albo nie.Wydaje mi sie ze jeżeli lekarz dotarł bronchoskopem do guza to na wyniku będzie pisało co to za guz choć muszę cię niestety zmartwić, ze nawet jezeli bronchoskopia nie wykaże komórek raka to nie znaczy ze ich nie ma :|
  Temat: Guz wnęki płuca lewego
banialuka

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 25291

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-09, 21:58   Temat: Guz wnęki płuca lewego
sledzik, zgadzam sie z poprednikami, na moje oko to też na 100% rak a znajomy lekarz pewnei czuł sie nie komfortowo by poinformować ze moze być to najgorsze. Pamietam jak nas lekarze uspokajali ze trzeba poczekac na wynik ze moze to nic złego itp. Jedyne czym moge Cię pocieszyć to to, ze moja mama też miala zmiane naciekowo- niedodmową, też miała powiekszone węzły chłonne o ile dobrze pamiętam do 28mm, a po badaniu okazało sie ze to rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy. Dostała 2 chemie i po nich guz sie zmniejszył bardzo duzo więc zrobili mamie operację, ma usuniete całe prawe płuco i póki co czuje się dobrze, wyniki też ma dobre a od operacji mineło 11 miesięcy. Jesli okaże się ze nasze przypuszczenia sie sprawdzą odnosnie raka, to zyczę Ci właśnie takiego rozwoju sytuacji jak u nas. Trzymam kciuki za wynik i dalszy przebieg leczenia.Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group