1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak żołądka z roziewem do wątroby
beti*

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10771

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-19, 01:10   Temat: Rak żołądka z roziewem do wątroby
Witaj robaszeq.
Bardzo Ci wspólczuję, wiem co przechodzisz, też mam bardzo chorego tatę, który jest w zbliżonym wieku do Twojego taty (59 lat). Jestem z woj. łódzkiego, więc personalnie nie wskażę Ci lekarza, ale o WCO słyszałam wiele dobrego. CIVIC wie co pisze - ja bym pokierowała się jego radą.
Wiem jak człowiek w takiej sytuacji jest bezradny. Jedno mogę Ci podpowiedzieć - dowiedz się jaki dobry onkolog pracuje w WCO postaraj się znaleźć na niego namiary, a jak masz w miarę blisko udaj sie na oddział, i poproś o wizytę prywatną. W szukaniu lekarza pomocny może być portal ZNANY LEKARZ.PL. tam, jak chyba wiesz, znajdziesz opinie i niejednokrotnie namiary na lekarza. Ja tak zrobiłam - znalazłam dobrego chirurga - onkologa.
Nie poddawaj się, bądź wytrwała i walcz o tatę! U mojego taty sytuacja jest bardzo poważna, też prawdopodobnie w grę wchodzi chemia paliatywna, ale walczę o mojego tatusia i będę to robiła do ostatnich jego dni.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group