1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika zaawansowany, niedrożność jelit i woda w płucach
dorka2710

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8629

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-06-09, 00:30   Temat: Rak jajnika zaawansowany, niedrożność jelit i woda w płucach
Dziękuję wam wszystkim za ciepłe słowa i dobre rady, sytuacja zmienia nam się z dnia na dzień. Mama dziś była w domu na " przepustce" Musiałam ją zabrać chociaż na jeden dzień gdy zobaczyłam łzy w jej oczach i usłyszałam pytanie 'To ja już stąd nie wyjdę?" "Wyjdziesz, nawet dzisiaj". Dogadałąm się z lekarzem,zorganizowałam prywatnie transport medyczny i pojehcałyśmy, oczywiście wnieśli i wynieśli mamę na noszach, bo nie może już się poruszać ale w domu wyrażnie poprawił jej się nastrój i cały dzień udzielała mi instrukcji, co komu mam dać, co trzeba poopłacać i czego dopilnować. Udało się ściągnąć dwie pani z banku żeby mama mogłą podpisać upoważnienia do konta dla mnie. Ulżyło,że pozałątwiała najważniejsze sprawy( jest bardzo zorganizowaną osobą). Powiedziała mi nawet, w które ubrania mam ją ubrać po ... Czułam się bardzo dziwnie chciało mi się płakać słuchając tego ale widzę,że mama podeszła do sprawy 'zadaniowo' jak zawsze gdy był w życiu problem. Mam wrażnie, że ulżyło jej. Dziękowała mi bardzo za tez dzień i za to ,że mogła to wszystko zrobić teraz, gdy ma jeszcze odrobinę siły ( bo słabnie z dnia na dzień). Zadziwia mnie to jej organizowanie wszystkiego w obliczu śmierci. Nie wiem, jak ja bym się zachowała, ale chyba chciałabym mieć możliwość przygotować się do odejścia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group