1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sylw38 - komentarze
ela1

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-14, 19:30   Temat: Sylw38 - komentarze
Witaj. Mój mąż też ma szumy w uszach po chemii, to trwa zawsze pare dni potem przechodzi.Co do lekarzy uważam, że pytać zawsze trzeba, lekarze nie chcą zabrdzo dużo mówić, i też nie chcą aby narzucać im jakiekolwiek uwagi co do leczenia. Ja zawsze jak jesteśmy na chemii, to chodze do lekarza i pytam o wszystko co chce wiedzieć. Powiem Ci, że najwięcej informacjii na temat DRP zdobyłam właśnie na tym forum.Bo od lekarzy niewiele się dowiedziałam.
Trzymam kciuki za Tate.
  Temat: Sylw38 - komentarze
ela1

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-26, 18:27   Temat: Sylw38 - komentarze
[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-04-26, 18:15]
jeju jak too szybko postępuje, to jest straszne, ile mu czasu zostało..
------------------------------------------


Strasznie mi przykro. Nie jestem lekarzem ale wiem, że nie są to dobre rokowania.
sylw38 napisał/a:
może operują go i będzie długo żył
raczej o operacji nie ma mowy, poniewaz jest to postać rozległa DRP. Napewno, ktoś kompetenty napisze Ci co oznaczają CT i TK. Trzymaj się cieplutko.
  Temat: Sylw38 - komentarze
ela1

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-13, 21:26   Temat: Sylw38 - komentarze
Witam na forum. Przykro mi, że w takiej sytuacji.Faktycznie przeczytaj watki jak poleca billyb i DSS np. w wątku absenteeism masz wszystko o Cysplatynie. Ja na początku czytałam też po pare razy wątki, ale dopiero DSS skierowała mnie na wątki które dotyczyły moich pytań. Jest tutaj bardzo dużo wspaniałych ludzi, którzy napewno pomogą zrozumieć chorobę z jaką musicie walczyć. Trzymam kciuki za tate.

[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-04-16, 20:05]
jeju do wtroeku jeszcze trochu....
------------------------------------------

[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-04-22, 09:01]
zgadam się, ale jeśli oddział onkologiczny jest nowy i są tam sami lekarze specjaliści do chorób wewnętrznych to dla mnie zwykłego i przeciętnego lekarza oznaczać może że jest brak wyspecjalizowanych lekarzy już, bo tata przy lekarzu powiedział że nie chciałby być "królikiem" oczywiście ze śmiechem bo ma taki humor.
------------------------------------------

[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-04-23, 07:56]
Ja już myślałam że skoro węzły chłonne są czyste to że nie ma przerzutu ale teraz wróciłam na ziemię i zdałam sobie sprawę po przeczytaniu wątków wskazanych przez DSS że to tak naprawdę ciężki stan. Tata dobrze się czuje ale jest tak umotywowany że jeśli dobrze się czuje to może guz się zmniejszy i że może operują go i będzie długo żył. Dziś pewnie dowie sie o mózgu, pewnie się domyśla bo widząc mnie po rozmowie z lekarzem wiedział że mu nie mówię prawdy. Teraz już chyba stanęłam na nogi mocniej i zdałam sobie sprawę z tak krótkiego życia jego.
Dziękuje Wam za pomoc
Pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group