1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-23, 01:36   Temat: ewe - komentarze
Witam. Wiele się wydarzyło- niestety. Moja Mamusia musiała pożegnac Kochanego Brata, który zawsze był:( Okropny wypadek, brak słów... Wielkie załamanie, jednak wiedziałam, że to wszystko ma ukryty cel. Wiem, że Brat nad Mamą czuwa i walczy. Jest dobrze!!! Kochani naprawdę jest cudownie!!! mamusia chora????- nie widac!!!!
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-04, 23:17   Temat: ewe - komentarze
Trzymamy się jeszcze. Mamusia slaba, chwilami mam wrazenie, ze sie poddaje:( Dzis podczas zmiany opatrunku, kiedy jakos tak spojrzalam na Jej nozki ucalowalam Ja w nozke, przytulilam sie. Co mnie boli- fakt, ze mimo wszystko Mama mi nie ufa na tyle ile trzeba. Jak pisalam- widzialam zostawiony szew po drenie, chcialam dzwonic do pielegniarki. Mama protest, ze sama Jej powie- nic nie powiedziala. Dzis juz bylam tak zla, ze udalo mi sie wydrapac kawalek tej nici i udowodnic Mamie. Mialam zamiar jutro sama to wyjac, ale mąz mnie powstrzymal- zadzwonie do pielegniarki i tyle!!! Niech Mama sie gniewa, ale ja chce dobrze!!!!
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-29, 23:19   Temat: ewe - komentarze
Kasieńko dla Ciebie i twojej Mamusi też życzę tych piękniejszych dni. Każdego dnia myślę o Was, czytam, ale nie zawsze jestem w stanie coś napisac. Choroba postępuje i ja to widzę, Mamusia mnie strofuje, że jest chudsza ode mnie... Oczywiście robi z tego żarty a mnie to przeraża:(


Ja szczerze to opadam z sił... Póki co tylko fizycznie, na szczęście...
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-12, 23:13   Temat: ewe - komentarze
Kasiu musimy- kto jak nie My i nasze Kochane Mamuśki???!!!!
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-11, 00:08   Temat: ewe - komentarze
AdArk dziękuję za obecnośc:* Wielkie dzięki!!!!
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-24, 22:18   Temat: ewe - komentarze
AdArk, pięknie dziękuje za tak miłe slowa. Myślę, że każdy z Nas obecnych na forum musi byc dzielny i dawac sobie radę każdego dnia.



Pozdrawiam serdecznie:)
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-22, 23:21   Temat: ewe - komentarze
Kochani byłam właśnie sprawdzic jak dzieciaczki śpią i poprawiałam bratu kołdrę. Nie chce wrócic do domu, boi się:( Jest najmłodszy, teoretycznie nieświadomy wszystkiego, ma 12 lat. Boję się tego co będzie... Tak bardzo się boję:(((
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-20, 22:28   Temat: ewe - komentarze
Jedyne co mogę Wam dziewczyny napisac to- dziękuje, że jesteście:* Jestem jedyną i najstarszą córeczką Mamusi. Nigdy nie zapomnę dnia kiedy Mama zapytała czy zaopiekuję się bracmi( ojciec odszedł ma już swoją rodzinę). Byłam w stanie powiedziec tylko-" Mamuś nie oddam Ich nigdy" Jeszcze raz wielkie dzięki za Wasze słowa:*
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-19, 22:40   Temat: ewe - komentarze
Anelio dziękuje:* Dziś po latach spałam w rodzinnym domku i Mama traktowała mnie jak małe dziecko. Czułam się taka kochana, taka córeczka Mamusi:) Jutro też pędze z rana do Niej i wierze, że spędzimy kolejny wspaniały dzień.
  Temat: ewe - komentarze
ewe

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8692

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-11, 22:16   Temat: ewe - komentarze
Dziękuje pięknie za słowa- tak bardzo ich teraz brak. Znajomi, przyjaciele nie wiedzą teraz co mówic, często unikają tematu. A to wszystko tak strasznie boli:( Dziękuje imienniczko przesyłam moc uścisków:*
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group