1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-25, 10:54   Temat: RTG po zapaleniu płuc
gosiaa napisał/a:
Wiem o tym i nie będę próbowała na siłę go do tego zmusić

Gosieńko,jak czytałaś mój wątek,to wiesz,że mój Tato też nie chciał iść do lekarza celem diagnozy.Nieraz nasze prośby kończyły się krótko mówiąc małą awanturą i słowami:'ja sam wiem,jak się czuję,tak akurat już polecę do lekarza' itp.
Kochana niektórzy mężczyźni tak już chyba mają.
gosiaa napisał/a:
trudne, to nic nie robienie, wrażenie, że powinnam coś robić, ratować tatę.

Ja często zadaję sobie to pytanie.Byłam przygotowana na bezgraniczną pomoc Tacie w leczeniu.Trochę się bałam,że przez to zaniedbam swoją rodzinę(dzieciaczki,męża).Wszystko się rozwiązało tak szybko i w taki sposób,że o nic już nie musiałam się martwić.Ciężko mi z tym, bo ja naprawdę chciałam pomagać mojemu Tacie i Tato by tę pomoc przyjął.
Gosiu,do pewnych rzeczy nie zmusimy naszych bliskich,nawet, jak byśmy najbardziej w świecie tego chcieli.Uwierz mi,że nie masz sobie nic do zarzucenia.
Pozdrawiam |uscisk|
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-16, 07:18   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Gosiaa powodzenia życzę i piąstki zaciskam :) Pozdrawiam :okok"
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-11, 20:30   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Gosiaa co tam?Wiadomo już coś więcej?Odezwij się w wolnej chwili.Pozdrawiam.
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-16, 20:13   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Gosiaa,coś się nie pokazujesz.Jak Tata?Było to usg?Odezwij się,jak będziesz mogła.Pozdrawiam.
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-14, 18:39   Temat: RTG po zapaleniu płuc
My czekalismy równy tydzień tzn.bronchoskopia była w piątek i wynik w piątek za tydzień.Tato leżał w Wolicy i wysyłali te pobrane wycinki do Łodzi.Cieszę się,że badanie się udało,że Tato wytrzymał :) Pozdrawiam.
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-14, 09:08   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Guz mojego Taty też był nieoperacyjny ze względu na zaawansowanie.Tato przyjął tę wiadomość lepiej od nas.Tatuś z natury był wybuchowym i nerwowym człowiekiem.Choroba sprawiła,że złagodniał niesamowicie,zrobił się spokojny.Chciał walczyć.Do mnie powoli dociera(przeszło miesiąc po śmierci),że Taty z nami nie ma!Poczekajcie na tę bronchoskopię.My na wynik czekaliśmy równy tydzień.Z tym usg brzucha też dobrze,że chcą zrobić.Trzymaj się!Mam wrażenie,że mieszkasz gdzieś niedaleko mnie.Chociaż duża ta nasza Wielkopolska może się mylę.Myśl pozytywnie i nie nastawiaj się na najgorsze dopóki nie poznacie dokładnej diagnozy.Pozdrawiam cieplutko :okok"
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-13, 17:43   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Hej gosiaa.Jak tato?Wiecie już coś więcej?Szczerze mówiąc,"chodzicie"mi dziś po głowie tak myślę,czy coś się posunęło w leczeniu do przodu.Odezwij się,jak znajdziesz chwilkę czasu.
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
ewka1

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-12, 19:24   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Bronchoskopia,to badanie mające na celu określenie z czym dokładnie macie do"czynienia".Wynik pierwszej bronchoskopii mojego Tatusia brzmiał;nie ma komórek nowotworowych.Wynik drugiej bronchoskopii;rak płaskonabłonkowy oskrzela.Samo badanie nie jest przyjemne dla pacjenta.Pacjent musi być przede wszystkim wydolny oddechowo i krążeniowo aby wykonać mu to badanie.Życzę powodzenia!Trzymajcie się!

[ Dodano: 2012-03-12, 19:27 ]
Mimo wszystko mam nadzieję,że to nie "to" o czym myślisz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group