1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyników.
ewka1

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 9601

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-05-29, 06:30   Temat: Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyników.
Shanti napisał/a:
Są ludzie bardziej chorzy, z większymi guzami, z przerzutami, ze złym samopoczuciem......
Shanti napisał/a:
I jeszcze jedno.... Nie mogę zrozumieć dlaczego zaawansowanie choroby oceniane jest na tak duże. Przepraszam, nie znam się na medycynie....ale tak sobie myślę, że guz jest tylko w tym jednym miejscu ( nie ma przerzutów np. do mózgu ), guz nie jest ogromny ( przecież są większe ), stan fizyczny mamy jest dobry.... Przecież są ludzie bardziej zaawansowani...

Doskonale Cię rozumiem,ale mojego Tatę 'zabił' guz o wielkości 8mm...czyli niecały centymetr.Też nie miał żadnych odległych przerzutów tylko rozpełzł się już na najbliższe węzły chłonne a na końcu zamknął drugie oskrzele.Mój Tato też wyglądał na zdrowego człowieka.Pani doktór,która Go prowadziła powiedziała,że jeszcze nie widziała pacjenta w tak dobrym stanie w takim zaawansowanym stadium choroby.Tak,jak napisała absenteeism należy się cieszyć,że Mama dobrze się czuje.W tej chorobie wiele rzeczy jest dla nas niezrozumiałych i każdego z nas dopada bezradność,ale po to jest to forum,żeby pytać i nie być samym z tym wszystkim.
Pozdrawiam i dużo siły życzę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group