1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
gaba

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9223

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-06, 08:58   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
"Of interest with regard to the treatment of menopausal symptoms, the survival factor Birc5/survivin and the oncogene MYBL1 are strongly induced by E2 but only marginally by phytoestrogens."

Ta praca dotyczy badań w szkle.

Trochę daleko do Twojego twierdzenia że "nasilają objawy chorobowe"
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
gaba

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9223

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-05, 22:48   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
JaBaba napisałaś:
"W przypadku hormonozależnych zmian nowotworowych piersi, macicy, jajników podobnie jak endometriozy i mięśniaków jakiekolwiek preparaty z kurkumy NASILAJĄ zmiany chorobowe! "

Mogłabyś podać chociaż trochę wiarygodne źródło takiego stwierdzenia? Bo mnie się wydaje że to twierdzenie ma taką samą wartość merytoryczną jak twierdzenie że leczą.
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
gaba

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9223

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-02, 11:41   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Kawa_Alice znam cele tego forum i jestem na nim dłużej niż Ty, a co za tym idzie pamiętam co Ty pisałaś na początku Swojej choroby. Długą drogę przeszłaś, ale my byliśmy bardziej tolerancyjni niż Ty teraz, nikt z Ciebie nie szydził. A Ty szydzisz z innych i uważasz że masz prawo do tego bo mają inne poglądy niż Ty.

Napisałaś: "Różaniec jest, był i będzie zacofaniem jeżeli chodzi o diagnostykę i leczenie". Apeluję do moderatorów o małego banka dla Ciebie za brak poprawności politycznej, pomijając już całkowitą nieznajomość uwarunkowań kulturowych i historycznych oraz nieuzasadnione wróżbiarstwo.
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
gaba

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9223

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-01, 11:04   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Wydaje mi się że ta dyskusja jest za bardzo emocjonalna. Sprite jest przekonana do stosowania metod alternatywnych i swoim entuzjazmem dzieli się na forum. Moim zdaniem wolno jej tak długo jak długo podaje tylko informacje a nie usiłuje nikogo na to namawiać. No i w tym wypadku chodzi tylko o suplementy a nie "gersona". Mam nadzieję że to córki finansują te dosyć drogie suplementy.

Adwersarzy informuję że istnieją lekarze którzy na podstawie bardzo szerokiego panelu badań szukają nierównowagi na poziomie komórkowym i proponują odpowiednią suplementację, to na pewno pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu. No i informuję że odpowiednie odmawianie różańca na pewno wycisza ten zawsze towarzyszący rakowi niepokój i może być źródłem mobilizacji organizmu. Bardzo wiele osób wzywa do "pozytywnego myślenia" a różaniec został tutaj użyty jako symbol zacofania.

Więc w sumie apeluję o trochę więcej "poprawności politycznej" na forum.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2017-09-01, 13:38 ]
Gaba, dziękuję :)

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group