1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz piersi
gaba

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6400

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-02, 13:22   Temat: Guz piersi
Nikt poza tym radiologiem nie zinterpretuje tego tak dobrze, ona wie co widziała, zna swój aparat i wie co miała na myśli pisząc to co napisała. Ja opisałam w wątku Asia19 tę technikę szybkiego załatwiania pacjentów, jak widać jest skuteczna. Nie chce mama, idź Ty i to jeszcze z pretensjami że tak traktuje starszą chorą kobietę która jest zbyt dobrze wychowana żeby odpowiadać w stylu pani dr. Oczywiście można zrobić prywatnie drugie usg (ok 100 zł), ale trzeba się upewnić czy lekarz ma aparat na którym można ocenić czy są "nieprawidłowe przepływy" , jak się płaci to i można wymagać.
  Temat: Guz piersi
gaba

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6400

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-01, 15:41   Temat: Guz piersi
Na czarno na usg wychodzi płyn tylko dziwne że pionowo. Wygląda to na bardzo niechlujnie opisany wynik. Mimo że nieprzyjemna to jednak ja bym najpierw do niej poszła i zapytała co dokładnie miała na myśli, można dodać że każdemu to się kojarzy z naciekaniem nowotworu. Płyn po operacji ma prawo być i jak mnie objaśnił lekarz najzdrowiej to poczekać aż się sam wchłonie. Pozdrowienia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group