1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: interpretacja wynikow
gaba

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-16, 20:52   Temat: interpretacja wynikow
Z tą spirometrią to kiedyś umiałam i teraz zapomniałam (zinterpretowałam swoją i porzuciłam temat) ale to co pamiętam to umiarkowana niewydolność to jest przy wartościach ok 50 % należnych, a Ty objawy opisujesz jak przy ciężkiej, a podstawowe parametry masz na poziomie powyżej 90 %. Chyba Twoje męczenie się wynika z czego innego, nie jestem pewna czy miastenia to wszystko tłumaczy. Spróbuj u któregoś lekarza wyjednać skierowanie na echo serca, po operacji zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia. Trzymaj się
  Temat: interpretacja wynikow
gaba

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-24, 16:46   Temat: interpretacja wynikow
Nie, torbiel to określenie dotyczące budowy a nie zawartości, taki twór wyróżniający się z otoczenia wypełniony płynem lub treścią półpłynną. Zawartość może być różna. Nowotwory zwykle są guzami litymi, ale i w torbielach mogą być ogniska nowotworu.
  Temat: interpretacja wynikow
gaba

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-24, 12:36   Temat: interpretacja wynikow
Torbiel na pewno będzie badana i wynik dostaniesz. Musisz odróżniać pojęcie nowotwór łagodny i nowotwór złośliwy. Nowotwór łagodny rośnie względnie wolno i nie daje przerzutów, po usunięciu jesteś zdrowym człowiekiem, nie ma chemii, radioterapii i podobnych atrakcji.
  Temat: interpretacja wynikow
gaba

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-14, 13:38   Temat: interpretacja wynikow
Nie rób wymazu z gardła (ani innych badań bakteriologicznych) przed upływem 2 tygodni od zakończenia antybiotyku. Wcześnie b. często wynik jest fałszywie ujemny.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group