1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 23
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-15, 08:23   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
::rose:: Marto, bardzo, bardzo współczuję. Jestem, myślę o Tobie i Twojej mamusi.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-14, 09:59   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, jak mama się czuje?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-11, 11:41   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto :/pociesza:/ to bardzo trudne, ale myślę, że jeśli mama jest bardzo słaba, to chyba przewożenie jej do Poznania byłoby zbyt dużym obciążeniem dla niej. Dla Ciebie chyba też lepiej, gdy mama jest na miejscu, teraz warunki na drogach nieciekawe i jazdy do Poznania dla ciebie i maleństwa niewskazane.

U nas ok, kontrola na początku lutego.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-11, 08:17   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, czy mama jest w Poznaniu czy w Pile?

Myślę o Tobie i Twojej Mamie.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-07, 13:01   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, a buraczki? Mogą być w soku lub w tabletkach. Spróbujcie też ryb, np. mój tata zajadał się dorszem, gdy nic innego mu nie smakowało. Wszystkie te rzeczy nie podniosą w sposób magiczny poziomu hemoglobiny ale pomogą organizmowi w naturalnej regeneracji. Pozdrawiam ciepło. :flower:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-13, 12:38   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Czy mama już dostała chemię? Jak się czuje?

Zapytam jeszcze, czy z nogą u twojej mamy jest wszystko w porządku? Mój tata niestety znowu nie ma czucia w stopie tej stentowanej nogi- a miał już, tylko na niewielkim obszarze nie miał. Teraz cała stopa bez czucia. Bardzo się martwię.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-07, 16:15   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Cieszę się, że lepiej się mama czuje. Może nie będzie tak źle w czasie tej chemii, trzymam kciuki i ślę ciepłe myśli.

U nas w miarę dobrze, tak jak piszesz- strach się cieszyć. 30 listopada tata ma kontrolę.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-06, 12:21   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, jak mama się czuje? Troszkę lepiej?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-30, 13:19   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
oby teraz było lepiej, pozdrawiam cieplutko :flow:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-30, 12:18   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Mama jest tak otępiała jakby się czegoś naćpała, niekiedy nie rozumiem co mówi, nieraz zasypia wpół zdania

Wydaje mi się to niepokojące, zgłoś to lekarzowi. Może absenteeism się wypowie?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-30, 11:48   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, :tull: Nie wiem, jak Twoja mama zareaguje na taką propozycję, czy zgodziłaby się porozmawiać z psychologiem? Nie jestem specjalistą, ale czy nie mamy tu jakiegoś obniżenia nastroju czy oby nie depresji? Może warto rozważyć pomoc farmakologiczną? Czy w hospicjum jest psycholog? Może spróbuj porozmawiać na ten temat z lekarzem z hospicjum?

Proszę, troszcz się też o siebie i o maleństwo.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-05, 10:51   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto. macie już wyznaczony termin chemioterapii? Jak mama się czuje? Jak psychicznie zniosła wiadomość o konieczności ponownej chemioterapii?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-26, 11:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, ja jestem :/pociesza:/ nie zawsze się piszę, częściej czytam, ale jestem

Jak będziesz miała wyniki, wklej je- na pewno ktoś tu na nie spojrzy i może coś podpowie.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-18, 11:44   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, nie czuję się na siłach ocenić czy te powiększone nadnercza są ważne. Na pewno trzeba zrobić jeszcze te dwa badania i dopiero wtedy ocenić "całokształt". Tą bolącą lewą pachę też zgłoście lekarzowi.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
gosiaa

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-09-13, 12:02   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marto, jak wyniki TK?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group