1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 18391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-26, 19:12   Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
Cucumis,
Wiem ze jest ciężko,mi tez ciężko czasami mam wrażenie ze to bajka...
Mam chwile załamania,najgorzej jak patrze na moje młodsze rodzeństwo:(
U mojej Mamci wyniki nie zadowalające,w poniedziałek jedziemy na onko.
Mówiłam ze po naświetlaniu ból będzie lżejszy,u mojej Mamy to naświetlanie + leki i rzadko coś ja boli.Trzymajcie się
Pozdrawiam
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 18391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-23, 18:00   Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
Cucumis jak mozesz tak pisac "po co",a po to zeby Twoja Mamusia byla jak najdluzej przy Was i zeby jak najlepiej sie czula,nie chcesz tego?
Czemu jest w Tobie tyle zlych mysli i tak malo optymizmu?
Niechce czytac takich rzeczy na Twoim watku :)
Sciskam mocno ;)
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 18391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-08, 22:44   Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
Curcumis poczytaj w moim wątku i rozumiem jaki szok przeżyłaś u mnie było podobnie.Jak będą wyniki dokładne z TK to daj znać,czekamy :)
Buziaki,milej nocki.
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 18391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-08, 08:18   Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
Cucumis1 spokojnie przecież coś zaradza,najpierw niech ktoś to na 100%określi czy to są na pewno przerzuty, a później wdraża odpowiednie leczenie i dopiero może zabieg.
Ja myślę ze jak to jest tak zaawansowane tak jak w przypadku mojej i Twojej Mamy to najpierw chemia ze by zahamować tego paskudnego przyjaciela a później zabieg.
Moja Mama tez wszystko ukrywała i brykała z guzkami tez mniej więcej tyle czasu,aż doszło do tego ze zaczęła mieć problemy z kręgosłupem ,później z chodzeniem,jak już nie mogla wstać z łózka dopiero przyznała się o piersi :-( Wiesz jak paskudnie to teraz wygląda . . .
Pozdrawiam,miłego dnia ;)
  Temat: Rak piersi, przerzuty do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 18391

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-07, 23:30   Temat: Temat
Cucumis1,
A od kiedy twoja Mama ma te guzki?ale skoro jest to już zaawansowane to mogą być i przerzuty :uuu: nie jestem specjalista ale wiem jak u mojej Mamy jest.
Ale jeśli lekarze tak stwierdzili to powinni dać skierowanie na radioterapie czyli naświetlanie(na razie jednorazowe) w celu zniwelowania bólu,mojej Mamie bardzo pomogło,ulga w bólu jak nie wiem co.
Pozdrawaim
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group