1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik biopsji
homer366

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 31609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-15, 16:24   Temat: wynik biopsji
Iza wiem ze nie możesz pogodzić sie z choroba taty i z tym co was spotkało (:
Ale jednocześnie odnoszę wrażenie że bardziej Ci zalezy na sobie niz na Tacie .Wiem że chcesz jak najlepiej ale moze pomyśl bardziej co Tata chce i czego potrzebuj.W tak zaawansowanym stopniu choroby bardziej potrzeba mu spokoju snu i odpoczynku i bliskości kochanych osób niz latania po szpitalach ,męczących zabiegów, stresów czy szukania cudownych lekarstw itp .To go tylko dodatkowo zmęczy i zestresuje .Wiem ze chcesz mieć czyste sumienie że zrobiłaś wszystko co tylko można było dla taty ale nie zawsze to co dobre dla nas jest dobre dla chorego .
Wiem że bezsilność jest straszna ale widziałem wielokrotnie jak rodzina wymuszała na lekarzach stosowanie niepotrzebnych zabiegów ,dawania lekarstw które i tak nie pomagały a przedłużały tylko agonie i sprawiały niesamowite cierpienia pacjentom .Dlatego najlepiej jest dać tacie najlepsze lekarstwo czyli miłość :) :)Spędzajcie z nim wiele czasu dbajcie żeby nie cierpiał bólu i pozwólcie mu odejść kiedy przyjdzie jego czas.

[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group