1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
izulek

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 42118

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-04, 19:17   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
wiem,znam to uczucie,moj tata tez pali i nie kruje tego coraz wiecej,mowie,tlumacze i groch o sciane,twierdzi ze palil i palic bedzie,dusi go,ale idzie zapalic,sinieje,ale pali,ja juz sie pogodzilam z paleniem,poprostu wiem ze nie da sie mu przetlumaczyc,pozdrawiam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
izulek

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 42118

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-03, 22:07   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
kasienko,tak to jest ja mam tak za kazdym razem,no moze teraz mniej bo poprostu celowo strasze tate,a wlasciwie wrzeszcze ze moze jemu nie zalezy ale mi tak,no i wtedy mieknie i idzie,ja doskonale cie rozumiem,lecz wierze z calych sil ze bedzie dobrze,co do czekania na wynik,badania,i.t.p. to szkoda mowic ja poprostu wariowalam ,bylam wsciekla,bo mialam wrazenie ze poprostu maja to gdzies,wiec jeszcze raz wiary i sily,bo ona najbardziej jest nam potrzebna,sciskam cieplutko trzymam kciuki,mocno.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
izulek

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 42118

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-01, 22:15   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuca prawego
kasiu,ja tez czesto zadaje sobie pytanie,takie jak ty i ciezko zdecydowac,lecz jedno jest pewne zyc z wiara,walczyc bo wart,choc czekanie na wynik,to jak wyrok,ja tez czekalam wprawdzie krocej bo 12 dni lecz to jak 12 miesiecy,dzis tez nie wiem co robic?jak zyc?co jeszcze moge?mam podobna sytuacje ,odnosnie ciaglych oporow taty na poczatku,odnosnie tego co mowic?jak?raz mnie chce ,raz nie odzywa sie a ja,no coz staram sie zrozumiec,czego i tobie zycze,kasienka,nie dawaj sie,w nowym roku zycze wam,samych dobrych wiesci.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group