1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak endometrium
jogi45

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 17902

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-09-08, 13:16   Temat: Rak endometrium
Euromedic w Poznaniu tez prowadzi radioterapię i terminy nie są długie ale tylko w trybie ambulatoryjnym.
  Temat: Rak endometrium
jogi45

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 17902

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-09-05, 09:55   Temat: Rak endometrium
Z Lekarzy chwala Książkiewicza i ordynatora Ucińskiego. Na chirurgii byłam raz więc wielkiego doświadczenia nie mam ale inne pacjentki mówiły że opieka pielęgniarek jest o.k. Oddział w porównaniu z innymi szpitalami przyjemny,czysty i spokojny. W przychodni onkologicznej ruch jak na marszałkowskiej, ciasno i bardzo długie terminy. Z radiologów chwala dr. Piotrowską i Czekałę ale cCekałę chyba dlatego że jest miła. Ja już do niej nie należę. jak już dojdzie do radioterapii to albo prowadzi lekarzktóry przyjął pacjenta w poradni albo jest wyznaczony. W rejestracjii informuja że można wybrac lekarza. Więcej nie wiem. Moge więcej powiedzieć o klinice na Unii Lubelskiej, o laryngologii. Nie wiem czy na forum jest jeszcze ktos ze Szczecina. Najlepiej zadać pytanie w osobnym wątku.
  Temat: Rak endometrium
jogi45

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 17902

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-09-03, 22:30   Temat: Rak endometrium
ze szczecina do wałbrzycha kawał drogi. wiemże są ośrodki w których czeka sie krócej niz miesiąc na naświetlania, sama tak chciałam sobie przyspieszyć (też jestem że Szczecina) i nic z tego nie wyszło - przejrzec dokumenty, dodatkowe badania i terminy od planowania też 2-3 tyg. W Szczecinie w zasadzie trzymają sie terminów i jak powiedzą za 2 tyg to tak bedzie. własnie dzisiaj rozpoczęłam naświetlania i byłam uprzedzona że może to byc dopiero na pocz. września. Czas od tzw planowania do naświetlania jest im potrzebny na analize dokumentów i wybranie najwłaściwszej metody leczenia.
może się mylę i jednak w innym ośrodku będzie lepiej. jak nie spróbujecie to się nie dowiecie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group