1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jelito grube, mam 36 lat, trójke dzieci i perwnego zabójce
jolka1

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7804

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-05-12, 06:21   Temat: jelito grube, mam 36 lat, trójke dzieci i perwnego zabójce
Witaj nelta
Nie możesz od razu zakładać tego najgorszego. Rozumiem, że jest Tobie ciężko ale masz dla kogo żyć i tej myśli się trzymaj.
nie wiem jak Tobie pomóc, bo nie jest z Warszawy ale czy słyszałaś bądź czytałaś iż w Polsce w wybranych placówkach medycznych od 2012 r, jak i obecnie trwa program badań przesiewowych dla wczesnego wykrywania raka jelita grubego. Należy wypełnić ankietę i oczywiście zakwalifikować się( masz szansę); może tym sposobem uda się Tobie przyspieszyć termin badania

spróbuj się zapytać w Warszawie w następujących placówkach czy jeszcze realizują ten program:
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA, 02-507 Warszawa, ul. Wołoska 137;

ENDOTERAPIA Sp. z o.o., 03-737 Warszawa, ul. Brzeska 12;

ENDOTERAPIA PFG Sp. z o.o., 03-737 Warszawa, Al. Niepodległości 18;
.
Możesz także ponownie zwrócić się do lekarza, który wypisał skierowanie na kolonoskopię i poprosić go o dopisanie na skierowaniu „Pilne” potwierdzając to swoją pieczątką, lub wypisać je ponownie. Masz nową argumentację - utajona krew w kale.

badanie takie można zrobić prywatnie, ale trzeba za nie zapłacić :|
a i tak we własnym zakresie trzeba kupić specjalny środek przeczyszczający. Natomiast w badaniach przesiewowych wydają go bezpłatnie.

i tu kończą się moje pomysły, które mogły wpłynąć na zmianę terminu badania, może ktoś z forum będzie mógł bardziej pomóc w tej kwestii.

cieplutko pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group