1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wypis ze szpitala .Guz wnęki lewej
karolinka.k

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6634

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-11, 14:09   Temat: Wypis ze szpitala .Guz wnęki lewej
Iwonko, wiem że chwytasz się wszystkiego co może dodać nadziei i nic w tym dziwnego.

Ale pamiętaj, że żeby mieć obraz sytuacji należy porównywać te same badania : RTG do RTG, TK do TK, robione na tym samym sprzęcie i najlepiej opisywane przez tą samą osobę.

Czytałam poprzednie wpisy, ale wg mnie nie można nic nowego wyczytać z tego RTG :(

[ Dodano: 2015-06-11, 14:13 ]
W nowym RTG nie ma nic o guzie, ale on jest, bo widział go lekarz w trakcie bronchoskopii (opisał go jako guz egzofityczny).
  Temat: Wypis ze szpitala .Guz wnęki lewej
karolinka.k

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6634

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-11, 11:51   Temat: Wypis ze szpitala .Guz wnęki lewej
RTG jest mniej dokładnym badaniem niż TK, więc nie bardzo jest co interpretować poza tym co jest napisane, czyli, że widać zagęszczenia, które być może są pozapalne.

[ Dodano: 2015-06-11, 11:53 ]
Brak objawów niestety o niczym nie świadczy, bo zdarza się tek, że pacjenci miewają najpierw objawy z innych narządów, w których są już przerzuty i dopiero po diagnostyce się okazuje że pierwotnym umiejscowieniem raka są płuca.

Nie chcę Ci "podcinać skrzydeł", ale niestety tak to wygląda.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group