1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
kmis757

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 8236

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-04, 14:49   Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
Andrzej1976 napisał/a:
Mamie dzisiaj zalatwilem opieke 24/h

Andrzeju, poczyniłeś starania i to jest bardzo cenne. Nikt z rodziny nie może czynić już Tobie wyrzutów, że nie robisz nic dla mamy. Także mamie będzie łatwiej, bo zapewne te rodzinne chimery i złośliwości pod Twoim adresem docierały do niej. Jak będziesz w najbliższym czasie u mamy to będziesz mógł osobiście sprawdzić jak ta opieka wygląda, czy mamie to odpowiada i co by jeszcze usprawnić.
Podzieliłeś się swoim problemem tu na Forum i uzyskałeś szczerą odpowiedz... i inne 'dość ciekawe' odpowiedzi. Jedno co najcenniejsze to to co już poczyniłeś dla mamy i jak sam napisałeś; odpowiedz była dla Ciebie 'mobilizująca'. Działania już widać... bez wywracania do góry nogami swojego życia... Wszystkiego dobrego dla mamy i całej Twojej rodziny...
  Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
kmis757

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 8236

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-03, 11:52   Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
Andrzej1976,
Każda prawda czasem boli...
Prawda o chorobie nowotworowej bardzo...
Twoja choroba, lecz nie 'śmiertelna", także...
Ja podałem Tobie najprostsze rozwiązanie; rozmowa i dialog. Jeśli tego nie uczynisz dla dobra mamy, dla jej godnego leczenia to już Twoje sumienie.
To Forum onkologiczne i nikt nie powinien tu szukać usprawiedliwienia dla siebie lecz pomoc i poradę.
'Kmis'; pacjent onkologiczny.
  Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
kmis757

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 8236

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-03, 11:24   Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
Rozwiązań opieki i pomocy w tych trudnych chwilach jest zapewne wiele. Podstawowa sprawa jaką powinieneś zrobić to przyjechać do mamy, rozeznać dokładnie sytuację, porozmawiać o możliwej pomocy rodziny lub kogoś z otoczenia. Może trzeba kogoś zatrudnić np. pomoc sąsiedzka za drobne wynagrodzenie... Gdy jako jedynak nie poczyniłeś nawet takich starań, to wybacz ale Twój post traktować należy jak szukanie usprawiedliwienia dla siebie, dla swojej postawy a rozpisywanie się o sobie tego nie zmieni. Im dłużej będziesz zwlekał, tym mocniej zrazisz sobie swoją rodzinę do siebie i do jakiejkolwiek pomocy.
Andrzej1976 napisał/a:
Przypominaja mi sie dobre sceny z dziecinstwa, w nocy slysze mamy glos

To nie daje Tobie nić do myślenia...
Piszesz; ja, my , rodzina, a gdzie jest Mama, która Ciebie wychowała...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group