1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wpust ..
kozi86

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-31, 20:20   Temat: Wpust ..
Bardzo mi przykro ::rose::
Śledziłem wątek od początku i szczerze dopingowałem. Twoja wiadomość to szok dla mnie.
  Temat: Wpust ..
kozi86

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-31, 16:05   Temat: Wpust ..
Mój tato tydzień temu miał mieć chemio i radioterapię. Jednak jakiś plan został źle sporządzony, tak że istniało duże prawdopodobieństwo, że tacie uszkodzą nerkę. W związku z czym leczenie ma być rozpoczęte od poniedziałku.
Wracając do sedna lekarz powiedział, że tygodniowe przesunięcie w leczeniu nie pogarsza rokowania. Co innego opóźnienie miesięczne.
  Temat: Wpust ..
kozi86

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 97708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-14, 20:38   Temat: Wpust ..
atthedisco, w przypadku mojego taty jest podobnie. Myśli, że może jeść na co ma ochotę. Po powrocie ze szpitala przestrzegał diety. Jadł tylko rzeczy lekkostrawne. Teraz poczyna sobie coraz śmielej a moje uwagi na niewiele się zdają. Zwłaszcza, że po rzeczach, które nie powinien jeść nie boli go brzuch ani nie dokuczają mu inne dolegliwości typu wymioty. Przynajmniej je mało, ale często.
Tak to już jest. Starsi wiedzą lepiej i nie przetłumaczysz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group