1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
kset79

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 20:36   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, w tech chorobie każdy dzień jest ważny. Z czasem nasi bliscy mają tak dość leków i chemii, marzą o jednym dniu w którym będą czuli się dobrze, czasem się buntują jak dzieci, a potem ponownie podejmują leczenie.
Masz racje wiadomo jak to się skończy, ale nie wiadomo kiedy. Walczcie o każdy wspólny dzień, tydzień, miesiąc, rok. Nikt tak naprawę nie wie kiedy odejdzie z tego świata.
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
kset79

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-02, 21:22   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Tak trudno patrzeć na cierpienie osób które kochamy. Na pewno Twoja jutrzejsza wizyta z Michałkiem ucieszy mamę. Mojej mamie - gdy patrzy na wnuki - błyszczą się oczy. Myślę, że pochłania je wzrokiem. Dzieci dają jej wiele radości, jest ich ukochaną babcią ... Tak bardzo bym chciała żeby wyzdrowiała ... żeby moje dzieci mogły się jeszcze długo cieszyć z zabaw z babcią i z jej obecności.
Ona jest ostoją całej naszej rodziny, wszyscy do niej lgną.
To będzie trudny rok dla nas wszystkich zmagających się z ta straszną chorobą, oby przyniósł nam same dobre wieści...
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
kset79

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-19, 20:31   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Życzę nam wszystkim i naszym bliskim abyśmy za rok w Święta spotkali się w tym samym gronie. Moja mama ma DRP, który ponoć ładnie reaguje na chemię ale mama ma dużo przerzutów ... Z mama widuję się codziennie i tak jak Ty Beatko nie mogę pozbyć się myśli, że za rok już JEJ nie będzie. Z mamą - mimo, że nie mieszkamy razem widuję się codziennie - nie potrafię wyobrazić sobie życia bez niej. Moje dzieci uwielbiają babcię. To wszystko jest takie trudne.
Narodziny to nadzieja i szczęście i życzę nam aby nadzieja nas nie opuściła i aby los dał nam wszystkim szczęście w pokonaniu tej choroby.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group