1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-03-23, 17:25   Temat: Moja mama umiera
Marto, jeśli masz jakieś pytanie merytoryczne związane z chorobą mamy możesz założyć wątek w dziale chorób płuc. Tam na pewno uzyskasz pomoc. Nowotwór płuc jak już wiesz jest trudnym przeciwnikiem.
Przykro mi, że w tak młodym wieku musisz przeżywac takie chwile.

To jak się czujesz, jest raczej normale. Złość, bezsilność, niemoc towarzyszy nam w kolejnych etapach choroby naszych bliskich. Nie odrzucaj pomocy swych przyjaciół. Oni starają się pomóc tak jak czują, może nie robią tego tak jakbyś chciała, dlatego warto może samej poprosić o coś konkretnego. Wiesz, nam bliskim jest ciężko, ale z kolei ludzie wokół nas czasem też nie potrafią się zachować, bo mają z tym problem. Spotykałam się z tym na każdym kroku, gdy chorowała moja mama. Nawet czasem słyszałam słowa: wiesz, ja nie wiem jak się zachować...
Marto, pozdrawiam cię serdecznie. Mam nadzieję, że będzie wam dane jeszcze długi czas cieszyć się sobą.
Magda
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-11-16, 19:56   Temat: Moja mama umiera
Agunia, bardzo mi przykro.
::rose::
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-27, 15:03   Temat: Moja mama umiera
Trzymajcie się z bratem jakoś, przytulam was cieplutko.
Magda
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-26, 14:58   Temat: Moja mama umiera
Agunia, :/pociesza:/ mogę Cię tylko tak pocieszyć...
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-23, 19:13   Temat: Moja mama umiera
Agunia, moja mama też choruje i wiem że nie da się nic zrobić. Po prostu żyjemy każdym dniem... Mama ma jeszcze nadzieję albo się okłamuje. My widzimy że jest gorzej a dziś mama mówiła do szwagierki przez telefon, że ją już chyba wyleczyli... :-(
Wiem, co czujesz... przytulam Cię mocno. Nie jestem tu sama.
Cieszcie się każdą chwilką, każdym dobrym dniem i miejcie nadzieję...
Pozdrawiam cieplutko.
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-10-04, 22:19   Temat: Moja mama umiera
Avaler, te słowa które napisałaś są takie prawdziwe i od serca...
Doświadczenia życiowe, to co przeżywamy, wzbogaca nas, stajemy się dojrzalsi i mądrzejsi, dzielimy się swą wiedzą...
Dziękuję, pomogłaś mi...

Przyjmij tez wyrazy współczucia.
Przytulam Cię cieplutko.
Magda
  Temat: Moja mama umiera
magdal

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 67471

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-08-14, 12:54   Temat: Moja mama umiera
aga.s,
Wierzę, że Ci którzy odchodzą, dalej opiekują się nami, są blisko choć w innym wymiarze, o którym my nie mamy pojęcia...
Życzę Ci byś na każdym kroku czuła wsparcie Mamy, której obok nie ma, ale na pewno jest niedaleko i czuwa...
Kochana, dbaj o siebie, nie zaniedbuj. Jesteś potrzebna swej kruszynce.
Niech Was strzegą Dobre Anioły i chronią od wszelkiego zła.

Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group