1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
maja12

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8290

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-11-17, 00:02   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Witajcie, bardzo dobrze Was rozumiem, też nie wiedziałam czego się spodziewać, na co reagować szybko, z czym można było poczekać.
Też nie miałam z kim rozmawiać... dlatego dobrze że jest to forum. Ja wcześniej na nie nie trafiłam, a szkoda...
Zresztą myślę że nawet gdyby coś lekarze mówili o rokowaniach to i tak nie można się tego trzymać i mieć nadzieję.
Moja mama miała 3- leczona była radiochemioterapią, dopiero po leczeniu miała problemy z nerkami, kręgosłupem, przerzutami. Też o żadnym wspomaganiu nikt nic nie mówił:(
Więc korzystajcie z tego neta ile się da.
A z czym się liczyć, to myślę że nikt do końca nie wie, a po co wyprzedzać czarne scenariusze.
A poza tym w razie czego ktoś chyba tutaj pomoże?
I tzrymam kciuki za Wasze mamy!

[ Dodano: 2009-11-17, 00:05 ]
MartaBengel napisał/a:
Trzeci stopien zawansowania.Z tego co wiem sa 4.Wariuje zadajac sobie ciagle pytanie co zrobic,zeby jak najdluzej utrzymac ten 3ci.A moze trzeba bylo jednak znalezc chirurga,ktory by sie podja operarcji przed naswietleniami...Czy wszystko zrobilismy dobrze...?

Z tego co wiem to najlepsze efekty daje włąśnie radioterapia w leczeniu rsm, chemia wspomagająco, a operacje robią gdy nie jest tak zaawansowany stopień.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group