1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Breslow IV, przerzuty
mariusz8917

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9970

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-07-08, 15:37   Temat: Czerniak Breslow IV, przerzuty
Hej. Najpierw będą badać Twoje próbki czy masz gen BRAF. Jeżeli będzie to potwierdzone to czeka Cię szereg badań. TK całego ciała, MR głowy, kolonoskopia, badanie fiberoskopem, wizyta u dermatologa, badanie kału i krwi. Ja miałem te wszystkie badania jednak z powodu wznowy w bliźnie zdyskwalifikowano mnie z tego badania klinicznego. Na pewno na początku dostaniesz arkusz z opisem całego badania (35stron) i wtedy decydujesz czy chcesz przystąpić do badania. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na priva choć nie powinno być żadnych bo w CO Cię bardzo dokładnie o wszystkim poinformują. pozdrawiam
  Temat: Czerniak Breslow IV, przerzuty
mariusz8917

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9970

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-14, 17:36   Temat: Czerniak Breslow IV, przerzuty
Hej. Ja miałem limfadenektomie szyjną także nie pomogę ale poczytaj forum bo jest dużo przypadków usunięcia węzłów pachwinowych. Każdy pacjent to inaczej znosi...Mogę Ci powiedzieć tylko tyle że bardzo dobrze że leczysz się w CO w Warszawie. Lepiej nie mogłeś trafić
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group