1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Związki a choroba
marjanna

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13681

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-08-30, 23:22   Temat: Związki a choroba
Justyna,

szalony przystojniak na szybkim motocyklu to dopiero średnio rokuje! A jakie ma wzięcie ;)

Może same tworzymy w naszych głowach to "wykluczenie" ??
Kiedyś dawno temu rak był chorobą na którą się umierało w kilka miesięcy. Ale czasy się zmieniły. To jedna z wielu chorób. Jedna z tych z którymi można długo długo żyć!

Tak chciałabym do tego podchodzić -)

Marjanna
  Temat: Związki a choroba
marjanna

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13681

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-08-29, 23:10   Temat: Związki a choroba
Cóż,

zatem idąc za Waszymi poradami nie pozostaje mi nic innego, jak stanowczo zainicjować poszukiwania męża ;)
Tylko gdzie???

Mam tu pewien problem, który dotychczas odsuwałam, ale on jest i to dość poważny. Otóż, kiedy mam powiedzieć mężczyźnie o mojej chorobie? Bo uważam, że powinnam. Ponadto powinnam to zrobić jakoś na początku znajomości, by być fair, ale kiedy. Przecież nie od razu po poznaniu, bo zwieje od razu ;)

Problem ten pojawił się u mnie zaraz na początku mojego choróbska. Trochę się jakby rozwiązał, bo facet pracuje w tej samej firmie i dowiedział się o moim raczysku, gdy byłam w szpitalu.
No i "pozostaliśmy przyjaciółmi" ;)
Nie obwiniam go.
Myślę, że związanie się z chorą osobą wymaga mega odwagi!

Ale wiecie co? Nie muszę się umartwiać, czy stracił zainteresowanie moją osobą z uwagi na odbiegające od ideału kształty ud, czy za małe piersi, bądź za krótkie włosy. Wszystko przez gada, bo przecież gdyby nie on, to jestem super ! ;)

Marjanna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group