1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
marzena66

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 25252

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-05, 04:26   Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
aNiTa_777,

Przyjmij wyrazy współczucia ::rose::

Nie zadręczaj się, że nie pomogłaś tacie, na pewno zrobiłaś wszystko co mogłaś. Niestety medycyna mimo, że idzie wciąż do przodu nie zawsze jest w stanie uratować. Ty i my wszyscy staramy się z całych sił wyrwać kochane osoby ze szpon śmierci, ulżyć w cierpieniu, szukać nadziei na uratowanie to i tak polegamy, nie jesteśmy w stanie ocalić.
Na pewno Twój tato chciałby żebyś żyła dalej, jak przyjdzie Twój moment to spotkasz się z tatą w tym innym świecie, teraz tato chciałby Cię widzieć z góry nie płaczącą, nie rozpaczającą bo i Jemu będzie smutno. Nie wiemy jak jest po śmierci ale chyba łatwiej znieść nam to cierpienie jak wyobrażamy sobie, że nasi najbliżsi już nie cierpią, są gdzieś "tam" szczęśliwi, to takie banały ale chyba w jakimś stopniu pozwalają nam na przetrwanie tego trudnego okresu życia.

Przytulam Cię :tull: i z całego serca życzę dużo siły w tym ciężkim etapie Twojego życia.
  Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
marzena66

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 25252

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-22, 05:42   Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
aNiTa_777,

nie denerwuj się
aNiTa_777 napisał/a:
Nie wiem dlaczego tak mnie źle oceniacie?
Nie naszą rolą jest ocena Ciebie czy Twojego postępowania. Każdy z nas stara się w jakiś sposób pomóc czy merytorycznie czy też wesprzec dobrym słowem bo wiemy przez co przechodzisz. Zostaw złość i sarkazm bo to Cię wyczerpuje psychicznie lepiej to spożytkować na pomoc tacie.
aNiTa_777 napisał/a:
Ja to kieruję w bezsilność medycyny dzisiejszej, a nie personalnie …
Każdy z nas zmaga się z tym problemem, odwieczne kolejki, bezradność, podejście lekarzy, długie terminy ale co mamy zrobić, na pewno nie wyładowywać złość na osoby tutaj na forum, bo One starają się pomóc a nie zaszkodzić czy źle oceniać.

Pozdrawiam i przepraszam, że nie merytorycznie.
  Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
marzena66

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 25252

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-21, 14:03   Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
aNiTa_777 napisał/a:
Mnie to już chyba złamało :(((


Zapewniam Ciebie, że każdy z nas jak usłyszy "diagnozę nowotworową" czy to własną czy najbliższej osoby załamuje się na całego, przechodzi przez wszystkie etapy od wyparcia, poprzez złość, rozpacz a na końcu pozostaje mu zaakceptować ten stan i stanąć do walki. Mogę Ci tylko życzyć dużo siły fizycznej a przede wszystkim psychicznej, bo merytorycznie dziewczyny się wypowiedziały.

Pozdrawiam
  Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
marzena66

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 25252

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-30, 16:21   Temat: Rozsiew nowotworowy do wątroby i kości
Biopsję wątroby robi się w znieczuleniu miejscowym. Na wynik his-pat czeka się średnio 7-14 dni.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group