1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz w głowie trzustki
marzena66

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5824

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-12, 16:55   Temat: Guz w głowie trzustki
My korzystaliśmy z Hospicjum im. ks. E. Dudkiewicza. Hospicjum znajduje się w Gdańsku, jest niedaleko Akademii Medycznej. Jestem z ich współpracy bardzo zadowolono, pielęgniarka była raz w tygodniu a jak trzeba to i częściej, lekarz również raz w tygodniu. Zawsze pod telefonem, zawsze służyli radą, pomocą, byli na każde zawołanie jeśli coś było niepokojącego.

Panikę trzymaj w ryzach, bo szkoda i Twojego zdrowia, szybko się wypalisz a tu potrzeba dużo siły i psychicznej i fizycznej. Nie wiń się już teraz, że coś nawalisz, to nie Ty nawalisz to choroba robi spustoszenie, postępuje i mimo naszych najszczerszych chęci nie potrafimy jej opanować i pomóc. Poświęcaj tacie siebie tyle ile możesz, czerp z tych chwil jak najwięcej żeby zostały miłe wspomnienia, spełniaj zachcianki, spełniaj marzenia taty. Nie rób nic na siłę.

[ Dodano: 2015-06-12, 16:56 ]
Jeszce jedno, poczytaj w wolnych chwilach trochę forum, żebyś wiedziała coś w temacie. Zadawaj pytania na forum, zawsze ktoś pomoże rozwiać wątpliwości, wesprze jak trzeba.
  Temat: Guz w głowie trzustki
marzena66

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5824

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-12, 13:58   Temat: Guz w głowie trzustki
Twinnie,

Jak zadzwonicie po pogotowie to podadzą leki przeciwbólowe, pomogą ale to pomoc doraźna a Wam potrzebna pomoc na już i nie wiadomo na ile, może bardzo krótko a może trochę potrwa. Stan taty nie jest dobry, przykro mi, choroba bardzo rozsiana więc różnie może być. Jakby coś się działo to oczywiście dzwońcie na pogotowie. A może spróbujcie zadzwonić do hospicjum, skoro już w tym kierunku coś ruszyło i przedstawcie telefonicznie co się złego dzieje, że tatę strasznie boli i nie możecie opanować tego bólu, że strasznie cierpi, może lekarz przyjedzie, może pielęgniarka, trzeba próbować żeby ulżyć. Ja jak prosiłam, że mam stan kryzysowy to przyjechali z hospicjum od razu mimo że jeszcze nie było pierwszej wizyty.

Przykro mi, że i Was to dopadło, dużo sił.
  Temat: Guz w głowie trzustki
marzena66

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5824

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-12, 12:48   Temat: Guz w głowie trzustki
Twinnie,

Jak najszybciej załatwcie hospicjum domowe. Jak widzisz, że z tatą się coś złego dzieje możesz zadzwonić po pogotowie, powiedz jak przyjadą, że jest po operacji, może wezmą do szpitala. Tylko musisz się liczyć z tym, że jak jest pacjent onkologiczny to pogotowie jakoś tak nie bardzo jest chętne do zabrania.
Priorytet dla Was to szybko hospicjum.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group