1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o interpretację wyników
marzena66

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 13498

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-07-17, 15:07   Temat: Prośba o interpretację wyników
Jacku

Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Prośba o interpretację wyników
marzena66

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 13498

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-05-14, 15:46   Temat: Prośba o interpretację wyników
blackjack8811,

Przy chorobie nowotworowej takie skoki temperatury często się zdarzają i są spowodowane niestety postępem choroby. Trzeba wtedy podawać coś obniżającego temperaturę.

Choroba jest zaawansowana są już przerzuty do mózgowia.
blackjack8811 napisał/a:
Jesteśmy zarejestrowani do poradni paliatywnej i leczenia bólu.


Zapiszcie tatę jak najszybciej pod opiekę Hospicjum Domowego, to będzie najlepsza opcja. Zapanują nad bólem jak i innymi dolegliwościami.

blackjack8811 napisał/a:
Czy wg. badań faktycznie stan jest tak beznadziejny, że jedynym możliwym leczeniem jest leczenie paliatywne?


Tak stan taty jest zaawansowany, przerzuty w głowie nie dają za wiele szans na długi czas, przykro mi.
Jeśli tacie podadzą chemię to tylko będzie paliatywna. Jeśli tato będzie słaby to i z chemią może być problem, bo prędzej zaszkodzi niż pomoże.

Porozmawiajcie z lekarzem czy jest sens dawać tacie chemię, czy jest na tyle silny, że przetrwa jej skutki uboczne.

Czasami lepiej zadbać o jakość życia chorego niż na siłę "targać" po szpitalach, na badania, dawać chemię, która dostarczy dodatkowego cierpienia a niewiele pomoże przedłużyć życie.

Wiem, że to co napisałam jest trudne do przyjęcia ale z własnych doświadczeń wiem, jak chory cierpi a już nie ma chęci i siły na kolejne "wycieczki" po lekarzach.
Oczywiście zróbcie tak jak chce tata i jak Wam serce i rozum podpowiada, tak żeby było najlepiej dla taty, bo On się teraz liczy najbardziej.

Pozdrawiam i życzę dużo sił.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group