1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
meteor

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22630

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-24, 19:19   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ina_b napisał/a:
Może to śmieszne, co napiszę, ale przyda się coś na komary... Ja leżałam w Gliwicach w tamtym roku w lipcu. Upał niemiłosierny, okno otwarte całą dobę, a w pokoju czarno od komarów
Ja leżałem w Gliwicach sierpień-wrzesień 2012 r. Upał również niemiłosierny, okno otwarte całą dobę, ale bez przesady z tymi komarami. Oczywiście były ale nie w takich ilościach.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
meteor

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22630

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-26, 11:35   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Damp napisał/a:
Czy podczas pobytu w Gliwicach będzie przydzielony mi konkretny lekarz prowadzący, który będzie prowadził mnie również po operacji?

W Gliwicach diagnostykę i potem leczenie prowadzi ten sam lekarz, u mnie było akurat dwóch ponieważ lekarz prowadzący był na urlopie co trochę skomplikowało sytuację.
Po leczeniu w trakcie wizyt kontrolnych już bywa różnie.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
meteor

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22630

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-12, 14:46   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Damp napisał/a:
Dzisiaj byłem CO w Gliwicach na pierwszej wizycie. Przygotowany byłem na dłuższe oczekiwanie, a tu ku mojemu zdziwieniu "pierwszaki" było obsługiwane bez kolejki.

Czyżby reformy naszego "kochanego" ministra zaczeły działać, chyba że to ktoś z instytutu wpadł na taki pomysł. Bo ja przy każdej wizycie w Gliwicach spędzam tam pół dnia. Ciekawe ile będzie trwała twoja następna wizyta.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
meteor

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22630

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-10, 08:42   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Ja miałem być na godz 9 rano, przyjechałem o godz. 8 pani w rejestracij kazała mi czekać do 9 i dopiero mnie zarejestrowała. Potem po dwugodzinnym oczekiwaniu pielęgniarka przeprowadziła wywiad na parterze, następnie zaprowadziła mnie na pierwsze piętro pod gabinet lekarski, znowu kilka godzin oczekiwania, 5 minut wizyty i do domu. Musisz być bardzo cierpliwy.
Damp napisał/a:
Mam powiedziane, że mam być o o 7-8 rano. Jak wygląda pierwsza wizyta? Czy wszyscy, którzy mają termin na ten dzień też przychodzą na jedną godzinę i czekają przez pół dnia?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group