1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-04-05, 20:46   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
::rose::
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-11, 14:38   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Jak miło, ale masz pałer.. :-D
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-10, 10:17   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Myśli są non stop, ja mam tak 2 lata i chyba sie przyzwyczaiłam. Teraz mama pojechała po wyniki i już mnie telipie czy podadzą chemię czy nie. Za dwa tygodnie ide do szpitala i tu dopiero mnie nerwy ogarniają jak to będzie. Ajeśli chodzi o spanie to jest, ale często z koszmarami a rano wstaję nieprzytomna. Nabawiłam sie nerwicy, mam bóle w klatce.
Ale muszę jakoś żyć , dla niej , dla dzieci, dla siebie. Śledzę twoj wątek i choć cie nie znam, wielkie brawa dla ciebie. Jesteś super córką, nie każdy może mieć taką. Pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-07, 17:38   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Myślałam, że umnie tylko są problemy, typu rodzina. Wsparcie a co to takiego? Uczę sie pomału jak sobie radzić z tymi problemami, ale jakoś mi nie wychodzi. Mamę którą tak opisuję to tak naprawdę moja teściowa, którą sie opiekuję jak mogę. Mieszkam z nią, więc inaczej nie mogę postąpić. Serce by mi pękło. Natomiast ma 3-oje dzieci i tu jest problem, bo choć mieszkają niedaleko są 2 razy w tygodniu po godzince. Pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-05, 09:56   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Cieszę sie że choć troszkę sie poprawiło. Jest pod dobrą opieką a to ważne. Racja żebyś sie nie zadręczała , może troszkę odpocznij, nabierz siły, znajdz czas dla dziecka. Chodzi mi o to , żeby nie dać sie zwarjować. Moja mama kiedy była w szpitalu dodam, że pracuje na zmiany mam 9 letnia córkę . To wtedy moje życie polegało na :najpierw śniadanko, obiad, szybko córkę ze szkoły odebrać , zawieżc do rodzinki ,po drodze obiad zawiezć do szpitala, posiedziałam trochę i do pracy. Wytrzymałam tak kilka dni i wpadłam w taką nerwicę, że wylądowałam na leka ch. A potem wyżuty bo nie miałam czasu dla dziecka, dla siebie i męża, brakowało mi rozmów, padałam wieczorem ze zmęczenia. Potem tak przemyślałam, przecież mama ma opiekę w szpitalu, a ja tam jezdziłam ciągle i siedziałam tak długo jak mogłam, zaniedbując dziecko. Dzisiaj patrzę inaczej na to wszystko.Pomagam jak dotąd, ale nie daję sie zwarjować. Pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-04, 12:01   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Napewno dobra decyzja. Ja mamę pomału nakręcam, że jest coś takiego, że można w razie czego liczyć na pomoc kiedy jesteśmy bezsilni. Tak naprawdę kiedyś to przyjdzie i jeśli będę musiała może to drastyczne słowo, ale wyjścia nie będzie to też to uczynię. Kiedyś nadchodzi to uczucie , że nie dam rady, ten lęk i dobrze , że możemy skorzystać z takiej pomocy, bo co same byśmy zrobiły. Pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-03-01, 19:40   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Przykro mi, że w takim tempie to idzie. Trzymaj sie, pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-23, 10:12   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
Podobno osoby ciężko chore , tak było u taty mojej koleżanki widział całą swoją rodzinę, która już dawno odeszła. Coś może w tym wszystkim jest. Moja mama coraz więcej mówi o śmierci, kiedyś te tematy omijała, więc może coś przeczuwa.
Jak minęła nocka?
Jam mama dzisiaj sie czuje?
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
misiak

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 47395

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-01, 20:57   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
JMD CO U WAS???
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group