1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak grudkowy węzłów chłonnych z przerzutem do kości
missy

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2875

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2021-12-12, 18:52   Temat: Chłoniak grudkowy węzłów chłonnych z przerzutem do kości
Witaj na forum MagdaW,

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale przyznam uczciwie, że czekałam na odpowiedź fachowca od hematoonkologii na naszym forum.
Niestety raczej nie ma aktualnie szans na taką odpowiedź więc mogę Ci jedynie napisać to co sama wiem ( zaznaczam, nie jestem lekarzem).

Czy wszystkie pozostałe wyniki morfologii są zupełnie w porządku? Nie masz anemii?

Załączniki nie działają więc możesz swoje wyniki dodać albo jako obrazek do posta albo przepisz je, proszę, ręcznie.

Faktycznie blasty nie są „normalnym” zjawiskiem we krwi dorosłego człowieka natomiast Twój wynik a w zasadzie minimalne odchylenie od normy wydaje się raczej wskazywać na incydentalne uwalnianie erytroblastów ze szpiku do krwi obwodowej.
Sądze, że onkolog zwróciłby uwagę na jakiś ewidentnie niepokojący wynik i podejrzewam, że u Ciebie może chodzić o poleczeniowe uszkodzenie szpiku.

Najlepiej jednak wyjaśnić wątpliwości u lekarza. I pamiętaj, że ZAWSZE masz prawo do drugiej opinii, do konsultacji u innego lekarza. To nie musi oznaczać zmiany lekarza prowadzącego ani Twojego braku zaufania - po prostu dla własnego komfortu psychicznego warto upewnić się dodatkowo, ze wszystko jest ok.

Pozdrawiam serdecznie, missy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group