1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
mral

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-31, 10:52   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
magdacan napisał/a:

Mral to wlasnie o to mi chodzi! Jednym z objawow przerzutow do mozgu jest oslabienie sily miesniowej. To moze to wlasnie jest powod dla ktorego tato ma problem z chodzeniem a nie to ze jest slaby? Mama mowi ze tato wlasciwie przybral na wadze i jest jakby silniejszy ale dalej "cos mu sie przy chodzeniu z nogami dzieje" - tak to okresla mama. No i ta belkotliwa mowa. Moze daloby sie zaleczyc troche te przerzuty (jesli sa) i tato poszedl by na radio?

Druga sprawa to to, ze lekarz jakos nie kwapi sie z daniem skierowania na MMR glowy. Takie mam czasami wrazenie (moze mylne), ze wszyscy uwazaja ze skoro tato ma raka pluc i pecherza i 80 lat to juz nic sie nie da zrobic. I nie ma sensu robic MMR ani wysylac Go na naswietlania bo jaki sens ma przedluzenie o rok zycia 80-letniemu czlowiekowi! Ja jakos nie potrafie czekac z zalozonymi rekoma na jego smierc. Jesli okaze sie, ze nic sie nie da zrobic to sie z tym pogodze ale najpierw chcialabym na pewno wiedziec, ze tato nie idzie na radio bo jest za slaby a nie dlatego ze zrobil mu sie jakis przerzut do mozgu z ktorym moznaby bylo cos zrobic, tato moglby chodzic, przejsc radio i pozyc jeszcze troche.

Moze glupio mysle ale chcialabym wiedziec, ze niczego nie zaniedbalam i jesli tato musi odejsc to dlatego ze nic sie juz nie da zrobic.


Magdo,
Podobnie jak Ty, chciałabym w takiej sytuacji rozumieć stan Taty i to z tych właśnie względów które w swoich postach podajesz. Z tego co piszesz Tata jest już w domu, zatem wypis szpitalny z wynikami przeprowadzonych tam badań powinny być Wam dostępne – te dokumenty mogą Ci bardzo wiele wyjaśnić.

Podaję Ci link do materiałów z których zaczerpnęłam informacje zawarte we wcześniejszym poście http://www.viamedica.pl/g...1&indeks_art=74

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
mral

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-30, 20:43   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
Witaj Magdo,

Dotyczy: Twoich zapytań dotyczących ew. przerzutów do mózgu

1.Podstawą rozpoznania i różnicowania przerzutów do mózgów są badania obrazowe -tomografia komputerowa, jądrowy rezonans magnetyczny.
2.Do najczęstszych objawów należą jn:



Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group