1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-11, 16:34   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Co u Ciebie?przeniosłaś się do innego lekarza?
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-09, 10:01   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Chcialm Ci jeszcze powiedziec ,ze ja po wizycie kontrolnej dostaje zaswiadczenie od profesora dla lekarza rodzinnego ,w ktorym pisze ,ze pozostaje pod opieka poradni onkologicznej i jakie badania mam wykonywac w zakresie diagnostyki.Tak ,wiec ze skierowaniami na badania nie mam problemu.
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-08, 20:37   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Wiem co czujesz ,ale nie zamatwiaj sie na zapas.Skoro jestes niezadowolona z obecnego lekarza sprobuj zmienic.Ja na poczatku tez trafilam na lekarza z ktorego bylam niezadowolona i przenioslam sie do prof.Rutkowskiego.To bardzo konkretny i rzeczowy czlowiek.A indeksem to moze faktycznie nie zaprzataj sobie glowy .Chociaz ja na Twoim miejscu tez pewnie bym chciala wiedziec jaki jest.Daj koniecznie znac co zalatwilas.Pozdrawiam i trzymaj sie.
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-08, 09:47   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Piszesz, ze chciala bys znac swoj IM.Czy znamię miałaś usuwane w warszawskim CO?Oni zawsze wpisuja IM nawet, gdy jest zerowy, a jesli znamię bylo usuwanie ,gdzie indziej to konsultuja szkielka.
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-21, 14:21   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Mysle,ze i tak w Twoim przypadku okreslenie IM niewiele by dalo.Biopsje mialas, a wiec leczenie jest prawidlowe.Mozesz swojego lekarza prowadzace zapytac i powolac sie na nowa klasyfikacje czerniaka z 2010r .Wedlug mnie okreslenie IM ma wieksze znaczenie w tak zwanych "cienkich czerniakach" gdzie naciek wg Breslowa jest nizszy niz 0,75 czy wykonywac biosje czy nie.A tak szczerze to im wiecej czlowiek zadaje pytan to tym wiekszy ma metlik w glowie.Cos wiem o tym.
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-21, 12:30   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Indeks mitotyczny okresla sie z wyniku hp.Zauwazylam wlasnie, ze spora czesc osob z czerniakiem nie ma okreslonego IM ,a co za tym idzie nie maja badanego wartownika.Nie da sie poprzerz badania kontrolne ustrzec sie od tego co bedzie,jednak wczesne wykrycie przerzutow to szansa na to,aby bylo dobrze.Mysle ,ze rtg pluc, usg j.brzusznej i wezlow to podstawa .
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-25, 20:09   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Ciesze sie ,ze wszystko ok.Pozdrawiam!
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-24, 18:15   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Jak badanie?
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
myszka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 37438

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-06, 20:31   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Bardzo szybkie terminy na TK sa w Mogodencie na Fieldorfa.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group