1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
nail_32

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-14, 17:47   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Darku również bardzo mi przykro. To piękne ze mogłeś przy tacie być do końca i wspierałeś go na każdym kroku. Ściskam
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
nail_32

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-06, 21:11   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Mam nadzieję ze będzie dobrze! słabe samopoczucie po wlewach zrozumiałe. u nas doświadczenie pokazuje ze to mija i daje się trochę nadrobić ten brak apetytu. Mam nadzieje ze u taty twojego również. Pozdrawiam!
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
nail_32

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-08, 20:55   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Kurcze dlaczego to tak jest, że lekarze sami nie wiedza? Dlaczego wiedza wszytko, ale już "po" a nie "przed"? zaraz mi się znów przypomina nasza sytuacja kiedy "przed" (operacją) nikt nie wspominał o chemii czy radio, a "po" wszyscy mówili ze powinno być "'przed". Darku, myślę ze najważniejsze jest to, ze już dzieje się cokolwiek, a nie czekacie w kolejkach na kolejne badanie, czy kolejną konsultację. Przyjęta jest jakaś ścieżka działania i tego się na razie trzymaj. Wierzę ze będzie dobrze u was! Pozdrawiam!
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
nail_32

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-21, 22:29   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
To super Darku że sie udało. Dobrze że będzie PET. my nie mieliśmy przed chemią, a potem na konsultacji u innego lekarza okazało się, że w trakcie chemii nie ma sensu tego wykonywać. Oby wszystko dalej tak pomyślnie u was się toczyło! Pozdrawiam!
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
nail_32

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-13, 22:42   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
ja myślę sobie ze to chyba dobrze. Tak jak pisałam - u nas o tym że chemia powinna być przed zabiegiem powiedziano już po, gdy było za późno. Pojawiły się przerzuty do węzłów chłonnych i trudno określić na którym etapie się pojawiły. Być może wtedy gdy czekaliśmy na operacje (chociaż to był tylko miesiąc)?. Myślę teraz ze może gdyby jednak najpierw była chemia to nie byłoby tych przerzutów?
Jedno na pewno mogę napisać - dobrze ze będzie to jak najwcześniej ta radioterapia. Czekać trzy miesiące to ja myślę ze "lekko" za długo przy tej chorobie. Na pewno podołacie z tymi dojazdami i zobaczysz ze wszystko będzie dobrze. Życzę powodzenia!
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
nail_32

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-18, 19:48   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Witam, trochę się wtrącę ze swoimi doświadczeniami co do badań. Jak byliśmy na prywatnej wizycie u profesora i zaproponował badanie PET to kazał jednak zarejestrować się do przychodni onkologicznej żeby uzyskać to skierowanie. Dwóch profesorów tak sie zachowało - twierdzili że z prywatnego gabinetu badanie będzie płatne. Może przy TK jest inaczej. nie wiem ale pisze jak było u nas. Jeśli chodzi o operację to polecam prof. Kozaka z Łodzi. tzn. w każdym razie jeśli chodzi o samą operację to myślę ze zrobił to bardzo fachowo. Jednak proponuję też kontakt z onkologiem najpierw. U nas już po operacji okazało się, ze w tym przypadku zaleca się zastosowanie chemii przed operacją. My konsultowaliśmy się tylko u dwóch chirurgów, a onkolog był po zabiegu.
Życzę siły!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group