1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
niki

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12463

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-28, 22:55   Temat: Emocje - przed - w trakcie - i po leczeniu
sara napisał/a:
Zapracowałam sobie w swoim mniemaniu na trochę dobrego. Niestety spotkał mnie rak a mało tego w takim momencie zostawił mnie człowiek, którego pokochałam i któremu uwierzyłam. Nie wiem czy będę żyła wystarczająco długo aby zrozumieć nie raka tylko Jego.


Saro , nie odpowiem ci na wszystkie pytania ale mogę odpowiedziec na to ,
jesli ktoś zawodzi w takim momencie zycia to moim zdaniem nie warto myślec dlaczego ?
nie warto szukac zrozumienia jego postępowania ,bo prędzej czy pózniej by zawiódł nawet gdybyś nie była chora

nie potrafię zrozumieć takiego postępowania ale zycie nauczyło mnie jednego, prawdziwych przyjaciół poznajemy wtedy kiedy zycie wystawi ich na probę, i wiem ze mało ich przejdzie ten test pomyślnie

Nawet jesli zostanie tylko jeden(a) to będzie on(a) sprawdzony i takich warto się trzymać
a temu panu po prostu nie starczyło siły odwagi i miłości .Bo co to za miłośc skoro się ucieka w chwili proby ?
on nie jest wart ani zrozumienia ani nawet Twoich myśli
jeszcze obok Ciebie zaroi się od ludzi , ale będa to inne osoby , ktore sprawdziły się pod każdym względem
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group