1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozwód?
plamiasta

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8458

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-16, 13:18   Temat: Rozwód?
tak to ja jestem kruszynka :)
  Temat: Rozwód?
plamiasta

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8458

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-28, 10:10   Temat: Rozwód?
Finlandia, za wyjaśnienie bo to mnie nurtowało,

prawnie da się to obejść,(choć będzie trudno) tym bardziej że kobietka ma już dzieci, i jest chora , więc rozmowa i wyjaśnienie jakiemuś ginekologowi, może pomóc, w karcie będzie np wypalanie nadżerki lub coś podobnego a w realu podwiązanie, mśle że prywatnie można by było zrobić coś takiego
  Temat: Rozwód?
plamiasta

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8458

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-28, 09:03   Temat: Rozwód?
sorki ale niech on się podwiąże jak tak mówi... niech zobaczy jak to jest. w Polsce z reguły jak się idzie przez nfz to nikt tego nie chcę zrobić ale jak sie poszuka w podziemiu to się znajdzie , pewnie tak można jak z nielegalnymi aborcjami


z 2 strony nie wiem cz taki zabieg byłby bezpieczny w Twoim przypadku nie znam się tak już na tym, chodzi mi o to że jak się podwiąże to chyba dzieje się coś takiego jak przyspieszone przekwitanie a to też duża zmiana i ,,wojna,, hormonów więc potencjalne zagrożenie , przynajmniej mi tak sie wydaje liczę na to że jak się mylę poprawi mnie ktoś mądrzejszy .



nie ale tak się zastanawiam, z chłopami jest różnie , odniosę się do swojego przypadku choć trochę mnie to krępuje ale mężowi powiedziałam że albo będzie zabezpieczenie z mojej i jego strony . albo nie będzie nic...


marudził na początku , ale się dostosował, choć nigdy nie postawił mi takich warunków jak Tobie twój. zresztą gdybym mi tak powiedział , byłaby ostra kłótnia , pewnie by przeniósł się do innego pokoju ze spaniem i by miał domowy celibat, nie wiem może i głupia-młoda jestem . ale co jak co, jak mu nie zależy na moim życiu , na tym żeby wychować dzieci razem . to bym mu dała rozwód, z domu wygnała albo z dziećmi się wyprowadziła i na pożegnanie dała mu karnet do domu uciech :lol:



kiedyś 2 kobiety z sali rozmawiały na ten sam temat i jedna do 2 powiedział że traktuje swojego męża jak psa, rano wypuszcza z domu, a on jak zgłodnieje to wraca , potulny jak baranek.... pani Kasia tak się śmiała że ordynator przyszedł uspokajać bo biedna leżała z otwartą brzuchem bo miała coś tam z rana
  Temat: Rozwód?
plamiasta

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8458

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-27, 05:44   Temat: Rozwód?
zdrowie jest ważniejsze a ja facet tego nie rozumie to albo jest głupi i nie wie czym może skończyć się ciąża albo ma to gdzieś


więc zabezpieczaj się, a jak chce z tego powodu rozwodu-daj mu to nie jest wart tego, żeby ryzykować. wiem że łatwo powiedzieć ale po co tkwić w chorym związku gdzie jedno nie dba o drugie?


znam wiele par kt po rozwodzie dopiero stali się ,,prawdziwm małżeństwem,,



dużo siły, wytrwałości i zdrówka. _itsme_ :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group