1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik biopsji
qwera

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 31609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-18, 23:28   Temat: wynik biopsji
izabela1, nikt tu nie chce "wczytać" Wam choroby bez możliwości leczenia :-( niestety prawda jest taka, że Twój Tato pożyje dłużej BEZ leczenia onkologicznego!
Wiem co czujesz, bo takiego pacjenta mam w domu.
Eksperci w kraju i za granicą w listopadzie, opowiedzieli się jednogłośnie-nie mamy szans na leczenie onkologiczne!, a mój tata czuje się ..... bardzo dobrze- wyparł chorobę i leczony objawowo, żyje dniem dzisiejszym.
Nie upieraj się na chemię przy takiej kreatyninie- zabijesz Go- swoją chęcią pomocy. Nie oskarżaj lekarzy- oni nie "zarazili" Taty rakiem- nawet gdyby miał go wcześniej (a wynik pokazuje, ze tak nie było) -to jest jego droga, jego kres.
Miotają Tobą -żal, gniew,niemoc- rozumiem, ale proszę daj Tacie poczucie bezpieczeństwa w tym ostatnim okresie życia.
W przyszłości będziesz mogła popatrzeć w lustro i powiedzieć- był bardzo chory- dałam mu to co mogłam- spokój i siebie

[następne komentarze]
  Temat: wynik biopsji
qwera

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 31609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-14, 22:34   Temat: wynik biopsji
Madzia70 napisał/a:
Może dlatego, że lekarz na jednego pacjenta ma 5 do 8 minut? :|
- podobno NFZ gwarantuje na pacjenta -15 minut a to już 3 lub 2 razy tyle- osobiście byłam świadkiem gdy onkolog polskiego pochodzenia w Monachium
był wezwany na dywanik przełożonego, bo poświęcił mu "TYLKO 35 minut" a nie 45 jak przewidują tamtejsze normy.
Każdemu z lekarzy zadajemy niewygodne pytanie: jak chciałbyś być potraktowany gdybyś to był Ty, lub Twój rodzic, Twój życiowy partner- nie będę brutalna i nie spytam o dziecko.izabela1, wybacz off-topa. Trzymam kciuki za Twojego Tatę.

[ Dodano: 2011-04-14, 22:54 ]
Madzia70, - nie chciałam uderzyć personalnie w Ciebie, sama Twoja obecność na forum i pomoc potrzebującym świadczy o tym, że znieczulica, zaniedbanie,zaniechanie, zlekceważenie jest Ci obce.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group