1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
renbaz

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-01, 00:56   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
:Mówi się często, że choroba to utrata godności, zaś śmierć to jej odzyskanie - być może, lecz pod warunkiem, że ktoś przejdzie obok w momencie śmierci i ułoży ciało w pozycji godnej...

Maxime Chattam — Otchłań zła

magdacan, walczmy o to, by nasi bliscy ( i nie tylko) mogli odejść godnie, bez bólu i cierpień, w poczuciu spełnienia i miłości :!: :!: :!:
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
renbaz

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-29, 10:41   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
magdacan napisał/a:
Lekarz jak sie dowiedzial, ze chcemy sie skonsultowac w DCO (mama poprosila a skserowanie wynikow badan) powiedzial, ze jezeli pojdziemy na konsultacje gdzie indziej to ON "umywa rece" :!:


U nas był podobny problem - głównie z kserokopią wyników badań, ale wyrwaliśmy wreszcie ksero i ...bardzo się przydało, jak tata wylądował w szpitalu w Sanoku!!!
Zaraz, przecież pacjent ma prawo konsultować swój stan z innym lekarzem :--: :--:

:--:
Cytat:
Teraz po rozmowie z tata okazalo sie, ze tato wcale nie odmowil poddania sie trzeciej bronchoskopii. Odmowa dotyczyla pierwszej bronchoskopii kiedy pobrano za malo komorek do badania i lekarz od razu chcial zrobic powtorna bronchoskopie ale tato sie nie zgodzil bo byl wtedy przeziebiony. Dlatego dostal skierowanie na druga, ktora nic nie wykazala. Rozmowy o trzeciej bronchoskopii w ogole nie bylo :(


I tu znów analogia do naszej sytuacji - mój tata odmówił kolejnej biopsji, bo dwie nic nie wykazały :shock: w związku z tym lekarz wpisał w karcie, że tata odmawia leczenia. Nie poinformował mojego taty o tym, co wskazują aktualne wyniki PET (były przerzuty) :--: :--: :--: A pacjent laik nie musi o ty wiedzieć, prawda???
To podejście lekarzy jest dla mnie zatrważające..

magdacan napisał/a:
Cos mi sie to wszystko nie podoba :<: Zadnych badan, zadnego leczenia paliatywnego. Tato siedzi w domu i czeka na smierc...


magdacan, co Ty mówisz :?ale?: :?ale?: :?ale?: Tato siedzi w domu, ale nie czeka na śmierć!!!! Wszystko będzie dobrze, nie może być inaczej :) :) :)
Wszyscy za to trzymamy kciuki :!!!: :!!!:

|KillSpam| a ten SPAM, to Twoje problemy...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group