1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 30
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-07, 10:54   Temat: Marta82 - komentarze
:flower: ::mur:: |bezradny|
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-29, 12:21   Temat: Marta82 - komentarze
Marto. wiem, że może to zabrzmieć nieciekawie, ale tak jest ułożony ten świat, że optymalnie jest kiedy dzieci chowają rodziców.
Odwrotna sytuacja jest nienaturalna i strasznie stresująca... ale może teraz Mamusia będzie miała więcej czasu dla siebie, bardziej skoncentruje się na swojej sytuacji zdrowotnej, bo niestety teraz mogą wystąpić wszystkie dolegliwości związane z radioterapią, która będzie działała aktywnie jeszcze przez kilka miesięcy...

Pozdrawiam serdecznie :flower: |uscisk| :cmok:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-28, 20:37   Temat: Marta82 - komentarze
Witaj Martusiu.
Prawdę mówiąc to wolałbym żeby to Mamusia była zadowolona...
Martusiu po zakończeniu radioterapii praktycznie zostaje zakończone leczenie onkologiczne, to co można było zrobić zostało zrobione...
Zaczyna się chyba najgorszy etap naszego chorowania, i to co w naszej chorobie jest najgorsze... czekanie
Piszę oczywiście o swoich odczuciach...
Do tej pory zawsze coś się działo, były zabiegi, jeżdżenie na chemie, był ruch w interesie, teraz są tylko rzadkie kontrole.
Martusiu nie pozwól Mamusi siedzieć i rozmyślać, wyszukuj Jej zajęcia nawet bezsensowne, ale nie pozwól aby zagłębiła się w sobie, aby nie wpadła w marazm i depresję...
Ja w okresie bezpośrednio po radio bardzo dużo spałem nawet po 15 godzin na dobę, organizm musi zregenerować się ale staraj się aktywizować Mamusię to naprawdę trudny okres.
Pierwsza kontrola po miesiącu czasu, pierwsze badanie kontrolne najwcześniej po 3 miesiącach...

Życzę naprawdę ogromnych pokładów cierpliwości :mrgreen:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-28, 00:03   Temat: Marta82 - komentarze
|bezradny| ::mur:: |uscisk|
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-21, 15:15   Temat: Marta82 - komentarze
Martusiu.
Szukanie ratunku dla siebie, dla swoich bliskich jest tak normalne i naturalne jak oddychanie, należy robić wszystko aby przynieść sobie ulgę i nadzieję na powrót do zdrowia.
Spotkałem się z wieloma metodami które rzekomo mają mnie uzdrowić, bez względu na to co będziesz chciała stosować... konsultuj to z lekarzem, wilcacora, olej lniany, papryczka chili i setki innych preparatów powinny owocować tysiącami ozdrowieńców... tylko że jakoś nikt tych cudownie uleczonych nie spotyka na ulicy, wcale ni9e dlatego że nie ma stosujących te przepisy, diety leki...
Stosowałem Grzybek Tybetański, zapewniam Cię że jest rewelacyjny na problemy gastryczne, do czasu jak piłem mleko z grzybkiem nie miałem zaparć pomimo chemii ale ...raka mam w dalszym ciągu.
Marto wiem że pisząc to w jakiś sposób pozbawiam Cię nadziei na cud, pomyśl jednak, że cud jeśli ma się zdarzyć, to i tak się zdarzy, Tobie jednak zostanie w kieszeni kasa i to niekiedy naprawdę poważna, a kolejna ludzka hiena może zdechnie z głodu.

Pozdrawiam Was serdecznie :flow: |uscisk| :in_love:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-20, 14:01   Temat: Marta82 - komentarze
Martusiu, Cieszę się że odezwałaś się.:flower:
Przyjmij wyrazy współczucia, w związku ze śmiercią Dziadka, śmierć bez względu na to kogo dotyczy, zawsze jest niemiłym gościem.

Martusiu nie jestem znawcą, niestety moja wiedza, na temat leczenia jest zbyt mała abym mógł udzielać porad a sposób nie ulegający wątpliwości a niosących ulgę...
Nie wiem jak działa olej lniany, wiem że jest stosowany w jednej z metod leczenia alternatywnego, dla mnie jest w ogóle nie do przyjęcia, ja wprost organicznie nie znoszę tłuszczy nie używam masła ani margaryny o smalcu zapomniałem jakieś 30 lat temu...

W trakcie radioterapii stosowałem siemię lniane, można kupić w sklepach zielarskich lub niektórych aptekach, smakuje paskudnie, ale łagodzi podrażnienia i jest z całą pewnością skuteczne.
Oczywiście odnośnie smaku, to są moje wrażenia, ale podobno jestem najgorszym pacjentem a zwłaszcza konsumentem jakichś wynalazków :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie Mamusię i Ciebie oczywiście :flower: |uscisk|
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-19, 12:10   Temat: Marta82 - komentarze
|bezradny| ::mur:: |uscisk|
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-10, 20:43   Temat: Marta82 - komentarze
Martusiu, ktoś napisał, że brak informacji to dobra informacja...
Ale dla takiego typka jak ja to trochę za wiele...
Cieszę się że jest raczej dobrze... przełyk jest chyba takim punktem trudnym, u mnie też do chwili obecnej siedzi jak gdyby klucha w gardle, co nie jest straszne, ale przyjemnie nie czuję się.
Dzięki za informacje
Pozdrawiam serdecznie :flower: :flower:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-06, 18:03   Temat: Marta82 - komentarze
|bezradny| :flower: :in_love:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-09, 15:40   Temat: Marta82 - komentarze
Witaj Martusiu.
Cieszę się że znalazłaś chwilkę aby przekazać trochę informacji.
Cieszę się że Mamusia dobrze się czuje, mam nadzieję że ten stan utrzyma się możliwie długo.
Dobry apetyt i samopoczucie jest dobrą informacją, świadczy, że Mamusia ma siły i nadzieję, reszta przyjdzie z czasem...
Martusiu nie zadręczaj się czarnymi scenariuszami, to nie ma najmniejszego sensu... ciesz się z każdej chwili, okazuj tą radość Mamusi, zarażaj Ją dobrym humorem i nadzieją, na kiepskie momenty będzie czas, gdy przyjdą...
Leczenie jest wredne, ze względu na to jak bardzo jest dokuczliwe i jak długo trwa...
Chemia trwała u mnie prawie 6 miesięcy, radioterapia prawie 3 do tego dochodzą okresy pomiędzy i okres oczekiwania na badania, na opisy.

Nikomu się nie spieszy... kiedyś lekarz spytał mnie dlaczego tak bardzo jestem niecierpliwy...
Dla niego to są kolejne dni pracy, dla mnie jest to informacja czy jutro też będę żył...
Marusiu, ja wiem jakie jest to trudne i ciężkie, pamiętaj nie jesteś sama |uscisk| :flower:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-08, 18:58   Temat: Marta82 - komentarze
Gosiu piszesz tak jak trzeba, tak też musimy myśleć...
Szkoda tylko że Marta coś się nie odzywa... :-[
Pozdrawiam serdecznie ::thnx::
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-06, 22:03   Temat: Marta82 - komentarze
Marto nie warto poddawać się...
Musicie wierzyć że leczenie odniesie sukces, czarnowidztwo i złe myśli w niczym nie pomagają :/pociesza:/ :cmok:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-26, 19:42   Temat: Marta82 - komentarze
Nie będę pisać że to wątek merytoryczny, więc nie mam tu specjalnie szukać ale... może nam się zebrać od moderatora za wprowadzanie bałaganu,,,
Pozdrawiam serdecznie Gosię i Ciebie Martusiu, Waszych Tatusia i Mamusię przede wszystkim :flower:
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-21, 16:55   Temat: Marta82 - komentarze
Wymieńcie się telefonami, dogadajcie spotkanie, na pewno przyjemnie będzie Wam spotkać się wymienić doświadczeniami.
Zróbcie sobie mały zlot :mrgreen:
Pozdrawiam
  Temat: Marta82 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-20, 17:17   Temat: Marta82 - komentarze
Martusiu podpisuję się pod wypowiedziami Eweliny i Justyny, cieszę się Waszym szczęściem i sukcesem... czekam na dalsze dobre wiadomości... muszą być dobre :flower: |uscisk|
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group