1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 21:21   Temat: gosiaa - komentarze
Witaj Gosiu. :-D
Metoda, że "jakoś to będzie" nie jest najlepszym pomysłem na dzisiejsze czasy...
W świecie, gdzie liczy się tylko mamona, i ci którzy ją mają musimy wykazać się odrobiną "asertywności" czyli zwyczajnie bić się o swoje prawa i to co należy się każdemu z nas, szacunek i zrozumienie, nikt nie może nami pomiatać tylko dlatego, że ma taką możliwość...
Mamy dostatecznie trudną sytuację życiową aby nie pozwolić traktować się jak worek kartofli, ciągle jesteśmy jeszcze ludźmi.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :-D
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-11, 21:37   Temat: gosiaa - komentarze
Badanie prywatne TK w Krakowie kosztuje 850 zł, nie sądzę, aby każdy dysponował taką kwotą na zawołanie, ale arogancki doktorek zasługuje na małą nauczkę.
Poproś go aby napisał Ci odmowę zastosowania tej metody diagnostycznej skoro proponuje jedynie RTG, choć wiadomo, że przy leczeniu onkologicznym rozdzielczość tych zdjęć jest zbyt niska aby na podstawie takiej informacji podejmować jakiekolwiek w pełni odpowiedzialne decyzje.

Na pytanie :kto studiował medycynę odpowiedziałbym, że zamiast studiować, ja uczyłbym się jeszcze, bo samo skończenie studiów nie gwarantuje nikomu że będzie lekarzem, a o jakości i wiedzy lekarza nie decyduje ukończenie studiów, ale to czego udało mu się nauczyć i doświadczyć...
Nie buntuję Cię więcej, ale nie pozwól traktować się jak osoba, która nie ma kompletnie nic do powiedzenia...
Mamy swoje prawa jako chorzy i rodzina chorego, dlatego warto niekiedy o tym fakcie przypomnieć nazbyt zadufanym w sobie konowałom.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-14, 09:55   Temat: gosiaa - komentarze
Gosiu.
Każdy z nas ma prawo do słabszych dni, jesteśmy ludźmi z całym bogactwem i biedą tego stanu.
Nasze pragnienia i marzenia rzadko znajdują swoją realizację w życiu codziennym, ale to my jednak decydujemy w jaki sposób będziemy korzystać z tego co ofiaruje los.
Gosiu Twój Tatuś jest wspaniałym człowiekiem, który pomimo świadomości, że nie jest w pełni sił nie rezygnuje, nie poddaje się i w dalszym ciągu ma plany, nadzieję, które chce realizować... to naprawdę heroizm i odwaga, a przede wszystkim dar od Boga i losu umiejętność radzenia sobie z każdą przeciwnością.

Gosiu, jedną z najtrudniejszych spraw, jakie dotyczą nas chorych jest stosunek naszych przyjaciół, znajomych i rodziny do faktu naszego zachorowania.
Wynika to z wieloletnich zaniedbań edukacyjnych, z wielu legend i przekłamań, że rak to choroba śmiertelna, że nie ma od niej ucieczki.
Dlatego cieszę się, że istnieje nasza Fundacja, i podobne do niej, że zmieniają durne legendy i opowieści o ludziach załamanych swoim losem, nie potrafiący odnaleźć się w swojej tragedii, a przede wszystkim powracający do zdrowia....
Mam żal do mediów, że zajmują się tanimi sensacjami, tragediami dotyczącymi maleńkich wycinków naszego życia, ale tak naprawdę marginalnymi, natomiast takie właśnie odkłamywanie prawdy stanowi problem dla rzekomo świadomych i wszechmocnych mediów.

Gosiu nie przejmujcie się swoimi znajomymi, którzy traktują Twojego Tatusia ze zgrozą lub zdziwieniem, zapewniajcie ich że Tatuś będzie jeszcze długo żył i walczył ze swoją chorobą, a zwłaszcza, że wygra i pokona swoje słabości.

O odczuciach związanych z napromienianiem na razie nie piszę, po prostu nic się nie dzieje godnego uwagi.
Zabiegi są bezbolesne, a na reakcje organizmu muszę chyba poczekać.
Będę opisywać wszystkie reakcje...Obiecuję.
Dziś tylko życzę dobrego odpoczynku i radości z każdego dnia i każdej chwili dla CAŁEJ Waszej rodziny 8-)
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-21, 15:29   Temat: gosiaa - komentarze
Witaj Gosiu.
Mam nadzieję że dołki minęły i macie lepsze dni, czego życzę Wam z całego serca. :flower:

W trakcie leczenia zawsze jest ten moment, kiedy wszystko jest na nie, czujemy zniechęcenie i bezsens każdej działalności, Chorując obnażamy siebie, swoją słabość i bezsilność... dlatego pracuj dalej nad metodą samouzdrowienia :mrgreen:
życzę sukcesów na tym polu...
Napisz proszę co słychać u Tatusia, Pozdrawiam serdecznie :flower: |uscisk|
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-02, 22:31   Temat: gosiaa - komentarze
Gosiu
Myślę że warto niekiedy zaufać Tatusiowi, gdy chce pokazać że ciągle jest sprawny fizycznie, jazda samochodem nie jest najlepszym pomysłem, zwłaszcza na dłuższych dystansach, ale dla mnie świadomość, że jestem silny, sprawny ma ogromne znaczenie, nauczyłem się trochę ściemniać gdy rozmawiam ze swoimi dziećmi na temat swojego samopoczucia...
Wy jako nasi opiekunowie też niekiedy nie mówicie nam prawdy do końca, tłumacząc swoje postępowanie miłością i troską.
My chorzy... też martwimy się o Was, też nie zawsze mówimy Wam prawdę...
Też kochamy swoich opiekunów, też nie chcemy być dla Was ciężarem, powodem do zmartwień... nie zawsze mówimy o swoich uczuciach, ale o sprawach oczywistych się nie mówi... one są faktem, a faceci są tacy jacy są... :in_love: :flower: |uscisk|
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 10:23   Temat: gosiaa - komentarze
Gosiu jesteś dzielną kobietą, wierzę że dasz sobie radę, a Twoje nadzieje i marzenia spełnią się.
Wyniki Tk potwierdzą że leczenie odnosi skutek...życzę z całego serca :flower: |uscisk|
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-20, 23:10   Temat: gosiaa - komentarze
Witaj Gosiu.
Nie wiem czy wspominałem Ci o stronie.
http://www.facebook.com/p...256048827769738
Zawsze polecam ją jako remedium na wszelkie problemy kulinarne.
Znajdziesz tu naprawdę całą masę wspaniałych przepisów które ożywiają menu a dodatkowo są zalecane przy chorobach onkologicznych.

Bardzo dobrze robisz, że nie zawracasz sobie głowy przewidywaniami, od tego są jasnowidze i wróżbici, tylko, że ani jednym, ani drugim jakoś nic nie wychodzi :mrgreen:
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-06, 22:11   Temat: gosiaa - komentarze
Gosiu, wydaje się że Tatuś ma więcej siły niżeli przypuszczasz...
Chemia jest wredna, wiem jak sam się czułem po pierwszych zabiegach, ale pamiętaj, że słabość oznacza że chemia działa, a przecie chodzi o to aby działała.
Teraz trzeba prosić Niebo o siłę, aby przetrzymał najgorszy czas, później będzie już z górki.
Pozdrawiam serdecznie, zwłaszcza nową "komunistkę" ::thnx::
  Temat: gosiaa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 32242

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-30, 21:35   Temat: gosiaa - komentarze
Witaj Gosiu.
Jeżeli masz pytania nie musisz się krępować, zawsze możesz liczyć na fachową pomoc Moderatorów i Administracji, a w drobniejszych sprawach niektórzy forumowicze też mają spore doświadczenie i wiedzę :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group