1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: astro - komentarze
romka

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5608

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-15, 19:46   Temat: astro - komentarze
astro napisał/a:
Powolutku nie daję już rady ... rozpadam się na tysiąc kawałków

astro,kochana dasz radę,musisz i zrobisz to co do ciebie należy Ty już zrobiłas wszystko co było mozna.
Ja najbardziej bałam się tych ostatnich 2 dni,ale wieczorem w czwartek czułam juz,ze zbliza się to co nieuniknione po prostu czułam, noc mnie paraliżowała ale wiedziałam,ze musze byc twarda mimo wszystko,po 5 zaczęłam robic męzowi zimne okłady,robiłam to sama nie budzac dzieci ,ale gdy nadeszła chwila gdy mąż odchodził uklękłam przy łóżku obięłam go i z zacisniętymi zębami mówiłam do dzieci,żeby nie płakali i krzyczeli,zeby pozwolili tacie odejsc, mimo ze umierała w raz z nim moja połowa mnie,łzy lały mi się strumieniem,serce pękało,ale mimo wszystko dałam radę byc opanowana.
Ale gdy juz mąz odszedł,i zaczelismy go ubierac wtedy pękłam ,wzięłam spodnie od garnituru,ale już go nie ubrałam ,wyszłam do salonu i wtedy zaczęłam wyć i krzyczeć,ze w ten garnitur to powinien byc ubierany na ślub naszej córki a nie do trumny ,wtedy dotarło do mnie ze to na prawdę się stało .
Jest nam bardzo ciężko,ale musimy z bólem życ dalej nie mamy innego wyjscia .
  Temat: astro - komentarze
romka

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5608

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-14, 08:43   Temat: astro - komentarze
astro,kochana musisz byc silna _itsme_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group