1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy to rak?
romka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16621

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-02, 13:44   Temat: czy to rak?
misiak napisał/a:
czy w takim stanie chciało -by sie żyć.


I oto jest pytanie.
Jestem w szpitalu tylko tydzien spr, neurologiczne ,nie potrzebuje pomocy innej osoby ,a czuję sie taka nieporadna ,przez to zrozumiałam chyba, co czują nasi najbliżsi,którzy potrzebują stałej opieki ,zdaje sobie sprawe,ze to co mnie dotknęło to jest Pikus z tym co oni przechodza w trakcie choroby tak długiej choroby,która prowadzi do jednego,
Cholera jak im jest cieżko ,ze do tej pory dawali sobie rade a teraz??
Masakra.

Mysle sobie ze ja na ich miejscu tez bym nie chciała tak życ tak bez godnosci jak zył mój mąż .
Wiedzial dobrze ze ma mnie na dobre i na złe ,ze jestem przy nim po to by mu zawsze pomagac ale i ja widziałam tez ,ze mimo wszystko był bardzo skrepowanyi taki bezradny.
  Temat: czy to rak?
romka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16621

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-01, 16:04   Temat: czy to rak?
mar 79,naprawdę bardzo sie starasz wiesz ze robisz wszystko co jest możliwe,ale decyzje o dalszym leczeniu mama musi podjąć sama tak bedzie najlepiej dla niej dla was .

To taka rada na przyszłość zebys była pewna,ze mama sama podjęła taką a nie inną decyzję a ty bedziesz spokojna,ze do niczego jej nie zmuszałas
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group