1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
sara

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43660

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-10-09, 12:51   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Witaj. Często myślałam o Tobie, o tym dlaczego się nie odzywasz. Ja też niestety mam raka niskozróżnicowanego płaskonabłonkowego. Pytając lekarzy o swoje szanse na wyleczenie słyszałam, że są spore i tego się trzymam. Nic jednak nie jest w stanie uśpić mojej czujności. Nie rozumiem jak to jest, że TK prześwietlając co 1 mm nie wyłapuje zmian, które po 2-3 miesiącach są już tak duże jak u Ciebie. Po raz kolejny miałabym ochotę zadać pytanie - jakie badanie i jak często wykonywane należałoby robić aby na czas zareagować na powrót gada? Szczególnie w rakach o takiej agresywności. Jest mi bardzo przykro, że przegrywasz. Nie chciałabym czytać takich postów. Myślami jestem z Tobą. :cry..:
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
sara

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43660

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-26, 21:06   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Witaj Rub. Czekałam aż zabierze głos ktoś kto zna się na tym lepiej, bo mi od samego czytania fajnie nie jest. Może to czas urlopowy powoduje, że póki co nie masz odpowiedzi a może jest faktycznie tak kiepsko, że nikt pisać nie chce. Trudno mi ocenić. Niemniej trzymam kciuki aby dało się cokolwiek zrobić, bo jeszcze na ostateczne rzeczy masz czas, bo to jeszcze nie Twoja kolejka. Mam taką cichą nadzieję. Odezwij się po konsultacji :-((
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
sara

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43660

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-14, 11:26   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Witaj Rub. Czytam Twój wątek, bo w całym tym nieszczęściu starasz się zachować pozory normalności okraszonych poczuciem humoru. Boisz się jak każdy a świadomość podstępności tej choroby jest z Tobą, ale walczysz. Wiemy, ze może być do d... Intuicyjnie pewnie wyczułeś, że sytuacja jest poważna. Ja wierzę intuicji. To ona w styczniu zaprowadziła mnie do laryngologa i kazała nie dać się spławić. Co powiedzieć?. Podobno kobiety mają intuicję lepszą niż mężczyźni :-D to znaczy, że rzadziej ich zawodzi. Mam więc nadzieję, że Twoja jest do bani i będziesz musiał wypić jeszcze nie jedno piwsko a potem mordować się z kacorem w asyście teściowej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group