1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
sarenka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22756

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-19, 14:22   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
Gazda napisał/a:
jak wyrocznia.
- ja boję się lekarzy,którzy mają patent na nieomylność.Przeczytaj mój opis przebiegu leczenie raka slinianki.Trafisz tam na operację z roku 2002.Sam pan profesor decydował w którym miejscu i co wyciąć.Absolutnie nie słuchał pacjenta.Jak poczytasz mój wpis,to sam wyciągniesz wnioski.Inny specjalista ordynator pomylił macice ciężarną z macicą mięśniakowatą.I co?Włos z głowy doktorowi nie spadł,a stanowiska nie stracił.Dalej robił za "wyrocznię".
Ja bym wolała,żeby lekarze samodzielnie myśleli,powinni "powtarzać sobie wciąż,iż nie wolno niczego przyjmować z góry za pewnik" - cytat z powieści A.J.Cronina pt.Cytadela.
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
sarenka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22756

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-13, 20:45   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
anach napisał/a:
Dzięki moi Mili za cierpliwość.
-no widzisz.Jak sensownie zaczynasz działać.Tak trzymaj i do wtorku |przytula|
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
sarenka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22756

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-12, 00:30   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism napisał/a:
Z tym badaniem pod kątem boreliozy - pomysł wysunięty przez lekarza?
-nie,to ja wymysliłam.Jak głupio,to sprostuj.Jeno mieszkam na wsi i była tutaj taka jedna pani,która też chodziła od Annasza do Kajfasza ,aż w AMG wylądowała.
Gazda napisał/a:
o ile oczywiście jakiś fryzjer nie wyskoczy...
-naprawdę Cie lubię :)

[ Dodano: 2012-01-12, 00:38 ]
ięc jeśli w jakiś sposób zaszkodzilam temu forum to bardzo przepraszam. - w niczym nie zaszkodziłaś.Skoro szukasz na forum pomocy,to my próbujemy główkować jak Ci poradzic.
Zauważ to.Gazda jest Człowiekiem na rekonwalescencji - przeczytaj Jego wątek w temacie zasadniczym -przebieg leczenia-i ma poczucie humoru.
To dla Ciebie |buziaki|
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
sarenka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22756

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-04, 13:08   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
Gazda napisał/a:
Tak jest - pobranie całego węzła (pakietu), jest najbardziej miarodajnym badaniem. Zdarza się, że w opisach badań obrazowych wnioski są bardzo niepokojące, a badanie histopatologiczne wskazuje jedynie na stan zapalny.
Anach - weź badania w garść i idź na Garncarską do CO. Rano w rejestracji zapisz się do pokoju 20, zostaniesz tego samego dnia przyjęta.


Pisząc na tym forum,zapewne oczekujesz rady -to zrób dokładnie tak jak w cytacie wyżej napisał Gazda.

[ Dodano: 2012-01-04, 13:10 ]
anach napisał/a:
Kiedyś wróżka mi powiedziała że za 3-5 lat będę cięzko chora
-daj sobie spokój z wróżkami.Tak powiedziała,bo pewnie za mało jej zapłaciłaś.
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
sarenka

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22756

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-03, 23:40   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism napisał/a:
Doradzałabym wizytę u onkologa - nie potrzeba skierowania
-dokładnie tak zrób.Możliwie szybko.Nie dlatego,że stan fizyczny może być zły,ale przede wszystkim dlatego,aby do końca przeprowadzić diagnozę i wiedzieć "na czym się stoi".
Rozejrzyj się gdzie jest onkolog w pobliżu Twego miejsca zamieszkania i weż wszystkie wyniki i pójdz na wizytę.Bywa różnie,potrafią w rejestracji proponowac jakis odległy termin,to nalegaj na pilną wizytę.Ostatecznie można prywatnie,ale nie wiem czy w prywatnym gabinecie robią biopsje.
|buziaki|

[ Dodano: 2012-01-03, 23:46 ]
anach napisał/a:
biopsja by pokazala c
-mimo wszystko biopsja nie zawsze pokazuje komórki rakowe.To jest jedno z badań,ale onkolog jak uzna to za stosowne to już zleci inne konieczne badania.Stąd rada-onkolog.
Do chirurga szczekowego też idz.Pewnie nie zaszkodzi,ale czy spojrzy na Twoje dolegliwości całościowo,to nie wiem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group