1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Hobby,zainteresowania
sarenka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13396

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-02-03, 14:46   Temat: Hobby,zainteresowania
jo_a napisał/a:
uważaj, mam przepastne archiwum
-jak dotąd,to jedynie każdego straszy.Mam zablokowane wejście na korespondencję do siebie,ale ufam,iż Admini mają uprawnienie do kontaktu ze mną i gdy,uznają,że taka jest potrzeba skorzystają z tego.
Przykro mi,ale kuby wojewodzkiego nie znoszę,telewizji w ogóle nie oglądam,a dwie osoby chore i jedna żona chorego już na forum nie piszą.Jestem z nimi w kontakcie mailowym i spotykam się w realu.
smutasek1983 napisał/a:
Sarenka,nie ma sensu się denerwować
-ja się nie denerwuję.Prawdę powiedziawszy ja powinnam najmniej się udzielać,wszak to jest forum dla Chorych,a nie zdrowych z własnymi problemami.TYlko,szkoda mi tych,którzy stąd uciekają.
  Temat: Hobby,zainteresowania
sarenka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13396

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-02-03, 12:53   Temat: Hobby,zainteresowania
jo_a napisał/a:
Znów wyjdę na babę jagę
-żeby tylko,a co Ty sobie myslisz,że chorzy onkologicznie to nic innego nie robią jak tylko siedzą w domu i czekają na smierć?
Mają swoje zainteresowania,pasje i plany,które realizują.Między leczeniem starają się żyć jak inni.Mój brat miedzy operacjami i naświetlaniami wyjeżdzał z Gdyni w swoje ukochane Bieszczady.Od wielu lat spędza urlop z goprowcami.Po trzeciej operacji to jechał zaopatrzony w środki lecznicze otrzymane z Poradni Leczenia Bólu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group